Trubač si v této sezoně zatím připsal dohromady čtyři asistence, díky čemuž suverénně vede týmovou statistiku. Ani jeden z jeho spoluhráčů totiž dosud nezaznamenal více než jednu gólovou nahrávku. V celkovém produktivitě „sklářů“ se pak rodák z Opočna nachází na děleném druhém místě. Stejně jako útočník Yasser v uplynulé části sezony nasbíral šest bodů. Egypťan však pětkrát skóroval, Trubač se prezentoval bilancí 2+4.

Vasil Knor a Valerie Herianová
Miss jako fotbalová moderátorka. V Ústí se ke mně vedení chovalo hrozně, tvrdí

Z teplických hráčů do pole má někdejší záložník Hradce Králové také nejvyšší úspěšnost přihrávek – 82,8 %. Na stejné číslo se přitom dostal i slovenský brankář Richard Ludha, ten nicméně na sever Čech přišel v zimní pauze a zatím zasáhl pouze do šesti zápasů, zatímco Trubač od začátku sezony do 22.

Daniel Trubač - grafikaDaniel Trubač - grafikaZdroj: LFA

Ofenzívní opora týmu trenéra Frťaly, která v posledních kolech v sestavě operovala pod dvojicí útočníků, si nevede špatně ani ve srovnání se záložníky ostatních celků FORTUNA:LIGY. V souhrnném pořadí jí patří třináctá příčka.

Fanoušci na utkání Teplice - Slovácko
FOTO: Byli jste v sobotu na fotbale v Teplicích? Najděte se na fotkách

Trubač se tak řadí k důvodům jarního vzestupu Teplic. Ty ze sedmi utkání prohrály pouze jediné – na hřišti pražské Slavie. Jinak si polepšily o tři vítězství a stejný počet remíz. V tabulce nejvyšší soutěže se díky tomu posunuly na průběžnou osmou pozici. Aktuálně mají stejně bodů jako devátý Liberec (32) a na sedmou Olomouc ztrácejí jediný bod.

Více informací o Přihraj:Král asistencí naleznete na webu fortunaliga.cz

Autor: LFA