„Skláři" po úvodním šťastném gólu hosta ze Slavie po první půli vedli 1:0, jenže po obrátce Gninga vychytal výtečně Dostál a pak střídající Slončík nepříjemnou střelou z dálky srovnal. Vyrovnávající branka Teplické psychicky nesložila a za tři minuty znovu vedli! To sebral Senegalec Gning míč Kamerunci Didibovi a předložil Filovi laskominu - 2:1.

Fanoušci Proboštova
Anketa o nejoblíbenější fotbalový klub Teplicka: Odrazí Proboštov nápor Junioru?

„Bylo důležité, že jsme na ten gól Zlína hned zareagovali. On nás bohužel před vyrovnáním zatlačil, tak nám ta moje druhá branka pomohla. Z půlky patří Gningovi za přihrávku," děkoval aktuálně nejlepší teplický kanonýr svému spoluhráči za skvělý pas.

Teplice - Zlín
Nováčci v sestavě Teplic Frťalu přesvědčili. Chaloupka nečeká snadný návrat

Spokojený byl i trenér Zdenko Frťala. I on viděl souboj s „ševci" podobně jako Fila. „Jsem maximálně spokojený. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Vstup do jara je vždy důležitý, ale je to teprve první utkání. Nejdůležitější je, že kluci na výborně připraveném hřišti předvedli výkon, jaký je zdobil i v přípravě. Ta rychlá reakce na vyrovnávající gól byla hodně důležitá. Hlavy nebyly dole. Perfektní práci zatáhnutím míče předvedl Gnign. Pak už jsme soupeře do příležitostí nepustili."