Hybš v Teplicích v minulé sezoně odehrál 30 zápasů, ve kterých dal čtyři branky z pokutových kopů. Pro „žlutomodré" byl jedním z klíčových mužů v boji o záchranu. Jeho hostování ale skončilo, navíc v Plzni mu vypršela smlouva, stal se volným hráčem. 

„Bohemka byla rychlá a úderná. Nechtěl jsem vyčkávat. Dal jsem si jako prioritu, že chci být s novým týmem od začátku přípravy. Čekal jsem jen na rozumnou nabídku, která přišla," vysvětlil 30letý Hybš na oficiálním webu Pražanů svůj přesun do „dolíčku".

Rapper Tomáš Kučera
Kučera možná skončí s fotbalem, dá zelenou rapu. Pokračují Gning i Grigar

Tepličtí se rovněž snažili Hybše získat, ten ale dal přednost mužstvu, které si na podzim zahraje Konferenční evropskou ligu. 

Severočeši intenzivně jednají o prodloužení hostování útočníka Slavie Praha Daniela Fily, jasno zatím ani nemají ohledně Tomáše Kučery, který si pohárává s myšlenkou ukončit fotbalovou kariéru a dát přednost té hudební. 

ČFL: FK Teplice B - Baník Most-Souš
FOTO, VIDEO: Derby skončilo smírem. Ljevaković prozradil, kde bude dál hrát

„Bude hodně záležet na tom, jestli se nám povede udržet naše stěžejní hráče, čili jestli prodloužíme hostování Hybše, Fila a jestli se Kučera rozhodne dál pokračovat ve fotbalové kariéře. Pokud ne, tak se musíme snažit je co nejlépe nahradit, ale s našimi finančními možnostmi to nebude lehký úkol," řekl před dvěma týdny sportovní ředitel FK Teplice Vachoušek.