Tepličtí od Plzně, lídra FORTUNA:LIGY, dostali rychlý šach už v 5. minutě. A protože nedokázali během následujícíh 85 minut srovnat, partii se Západočechy prohráli 0:1. 

„Tohle je velká škoda. Fortelný měl na noze jasný gól. Grigar nás podržel, jasně ukázal svojí kvalitu. Ta nám bohužel chybí směrem dopředu," myslí si po porážce jeden z členů Fanklubu FK Teplice Martin Štrobl. 

I ostatní dlouholetí fandové „sklářů" byli pozitivní. „I přes prohru palec nahoru, odmakanej zápas ode všech  Jestli na tenhle výkon navážete, tak body začnou přibývat," tvrdí David Babůrek, který pamatuje i stříbrnou sezonu 98/99. 

Teplice v 11. ligovém kole doma prohrály s Plzní 0:1.
FOTO: Škoda! Teplice proti Plzni srazila koncovka. Prohrály 0:1

Další hlasy fanoušků: 

Patrik Bartoš: „Hoši, jestli takhle budete bojovat a začněte mít trochu štěstí v koncovce, tak nemám strach, že se nezachráníme po dnešku palec hore."

Luděk Novák: „Plzeň nebezpečná pouze z brejků. V poli jsme ji překvapivě přehráli. Nejlepší asi Grigar, Vondrášek, Fortelný, Kodad a Rezek. Na střídačce Plzně trenéři Bílek a Horváth, kteří když hráli za Teplice před zhruba dvaceti lety, tak rozdávali radost a kvalitu."

Pavel Bartoš: „Po dnešním zápase je na čem stavět a pokud si to i hráči uvědomili, tak věřím že černá série bude přerušena a přijdou body."