„Dá se říct, že jsme vyměnili celou jedenáctku. Chtěli jsme se poprat o slušný výsledek, nějaké šance jsme si vytvořili, ale bohužel dávaly góly Pardubice," hodnotil pro domácí poměrně zbytečné střetnutí teplický trenér Jiří Jarošík. 

Jeho očekávání prý nebyly vzhledem k sestavě velké. „Očekávání splnil například Chaloupek. Je vidět, že ligu hraje. Pro ostatní to byl obrovský skok ze třetí do první ligy. Ale třeba Hora se mi líbil, Bulmaga. Ale je to těžké hodnotit, když nemají zkušenosti." 

Admir Ljevaković v dresu FK Teplice B
Ljevaković: V kabině je vidět nervozita. Věřím, že se kluci semknou

Klíčové muže základní sestavy šetřil Jiří Jarošík kvůli jejich zdravotnímu stavu. „Nemám rád šetření hráčů, ale museli jsme přihlédnout k zdravotnímu stavu. Pokud by byli zdraví, hráli by. Ale bez těch důležitých hráčů baráž neuhrajeme." 

FK Teplice - FK Pardubice 0:2 (0:1). Branky: 38. vlastní Bulmaga, 69. Čihák. Rozhodčí: Machálek. Žluté karty: Bulmaga, J. Mareš – Černý. Diváci: 1 288. FK Teplice: Mucha – Bulmaga (46. Vobecký), Hora, Chaloupek – Kodad, J. Mareš (64. Hural), Moulis, Prošek (64. Procházka), Sejk (46. Ledecký) – Nsunzu, El Maghraby. FK Pardubice: Markovič – Cadu (71. Sychra), Čelůstka, Černý (71. Huf), Červ (87. Toml), Čihák – Jeřábek – Kostka, Lupač (71. Vacek), Patrák (84. D. Mareš) – Pojezný.