Hlavně malí caparti měli v Proboštově svátek. Viděli na vlastní oči hráče, které znají pouze z televize. A nebyli zklamaní, Kanga, Šural, Kaya a další se s nimi ochotně vyfotili, podepsali suvenýry i například holou ruku. S potěšením sledovali sparťany také dospělí. "Byli fakt ochotní, já si díky tomuhle dopoledni na Spartu, kterou jinak nemám rád, trošku poopravil názor," neskrýval příjemné překvapení proboštovský občan Roman Nešetřil.

A co řekl k podvečernímu důležitému duelu trenér Sparty Zdeněk Ščasný, mimochodem bývalý kouč Teplic? "Pokud chceme udržet kontakt se špičkou, nemůžeme si dovolit klopýtat. Proto chceme uspět i v Teplicích!"

V Teplicích vládne předzápasová horečka, v předprodeji zmizel rekordní počet vstupenek. Ještě v pátek se čekala návštěva přes 10 tisíc diváků, nyní vedení klubu připouští, že by mohla být pokořena patnáctitisícová hranice. "Apelujeme na všechny zájemce o lístky, že jich máme ještě hodně. Ale bylo by dobré, aby všichni přišli s dostatečným předstihem, aby se tak nevořily u pokladen a u vstupu fronty," vyzývá fanoušky tiskový mluvčí klubu Martin Kovařík.