"Skláři" v duelu mužstev, která postrádala celou plejádu svých nejlepších hráčů, byli jednoznačně lepší, od samého začátku dominovali. Hráli pohledný, kombinační fotbal, za který byli po zásluze odměněni brankami. V 10. minutě se poprvé trefil Jindráček, jehož mají "žlutomodří" do konce podzimu na hostování z druholigového Ústí nad Labem. Stejný muž korunoval neutuchající snahu hostů o navýšení náskoku v poslední minutě prvního poločasu.

Zasloužené vedení Teplice potvrdily třetí brankou, opět ji dal Martin Jindráček. Ani za stavu 3:0 tým kouče Hejkala nepřestal usilovat o další góly v Hruškově síti. Po následném prostřídání ale přeci jen polevil a dovolil slaboučké Dukle skóre kosmeticky upravit.

Dukla Praha - FK Teplice 1:3 (0:2)
Branky: 86. Brandner - 11., 45. a 64. Jindráček.
Rozhodčí: Královec - Pospíšil, Kožár.