Teplice proti Příbrami bojovaly, často jim ale soupeřem nebyli jen Středočeši, ale vlastní nervozita, vinou které se do vyložených šancí dostávaly velmi těžko. V prvním poločase měl obrovskou příležitost Moulis, brankář Příbrami Kočí ale vytáhl parádní zákrok. Vytáhlý čahoun v brance hostujícího celku se zaskvěl i po obrátce, když vychytal Horu. Také Příbramští měli dvě tutovky, ale ani oni gól nedali. S přibývajícím časem vystrkovali čím dál víc růžky, byli si totiž vědomi, že domácí musí, zatímco oni jen můžou. Ani v samém závěru ale dvě tisícovky fanoušků gól neviděly, utkání skončilo bezbrankovou plichtou, která nakonec Teplicím stačila.

"My promarnili tři mečboly. Dnes kluci chtěli, ale pod tíhou velkého chtění přišla nervozita, ztráty… Nebyla tam herní kvalita. Při vší úctě k Příbrami musíme mít šancí. Zápas byl protrpěný, ale odbojovaný. Zaplaťpánbůh, že jsme měli nějaký bodový polštář a že zůstáváme ve středční části. S mužstvy, které bojují o záchranu, by to bylo složité, protože se zvedají. Doufám, že to z nás teď spadne a předvedeme takové výkony, jaké jsme předváděli v březnu," řekl na pozápasové tiskové konferenci trenér FK Teplice Stanislav Hejkal. 

FK Teplice – 1. FK Příbram 0:0
Rozhodčí: Marek – Paták, Dresler
ŽK:  10. Moulis, 23. Shejbal, 49. Krob – 61. Soldát, 76. Tregler.
Diváci: 2203
FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Shejbal, Krob – Ljevaković, Kučera – Hyčka, Moulis (69. Žitný) – Jindráček (89. Hošek), Hora. 
1. FK Příbram: Kočí – Polidar (84. T. Jablonský), Soldát, Chaluš, Antwi – Nový, Tregler, Květ, Jan Rezek (90. Kodr), Mingazov (74. Voltr) – Matoušek.