V Karviné, kde Tepličtí prohráli 0:3, povzbuzovalo žlutomodré barvy pět věrných. „Já bych za svým milovaným klubem jel i na konce světa. A pokud sestoupíme, také budu jezdit všude. Když se podívám na Drážďany, které hrají tužku, ale na výjezd jim jedou tisíce fanoušků… Fandit se má, i když se nedaří. Právě proto jsme přeci fanoušky,“ vyzývá Martin Štrobl z Fanklubu FK Teplice, který v Karviné nechyběl, ostatní příznivce k zachování věrnosti a maximální podpoře pro sobotní střetnutí se Slovanem. 

Rozladění fandů rozumí brankář Sklářů Tomáš Grigar. „Nikomu se nedívá dobře, když dostáváme tři góly za poločas. I my jsme zklamaní. Nechceme takhle hrát, nechceme prohrávat, chceme vítězit,“ vzkazuje všem fandům.

Ti ale na sociálních sítích pro krizi Teplic pochopení nemají. Spílají hráčům, vedení i trenérovi Hejkalovi. Někteří diskutéři jsou dokonce tak frustrovaní, že neváhají psát nenávistné vzkazy.

Podle zdroje, který je seznámen s děním v klubu, se odolání kouče Hejkala nechystá. Ve středu zasedá představenstvo klubu, která s největší pravděpodobností dá teplickému trenérovi důvěru i pro sobotní střetnutí žlutomodrých se Slovanem Liberec. Na Stínadlech se bude veledůležitý zápas hrát od 14.30 hodin. Teplicím budou chybět vykartovaní Mareček a Jakub Mareš. Do hry se naopak bude moct zapojit francouzský útočník Mpondo, který v týdnu přišel z Táborska.