"Řízek", jak spoluhráči 32letému fotbalistovi říkají, přišel na Stínadla v půlce září z belgického Lokerenu. Bývalý hráč Příbrami, Mladé Boleslavi, Českých Budějovic, Sparty, Brna, Plzně nebo Olomouce se ihned zabydlel v základní sestavě. Na podzim dal tři góly, pro tým trenéra Stanislava Hejkala byl už tehdy velmi platným hráčem. 

Na jaře se mu nejprve nedařilo, po dvouměsíční pauze se ale rozstřílel. Hned v prvním zápase dal gól Liberci, trefil se i v dalším domácím utkání proti Opavě. V červnu byl Řezníček k neudržení. Jeden gól dal Jablonci i Českým Budějovicícm, dvakrát byl úspěšný proti Příbrami. Jeho nejlepší duel přišel proti Zlínu, kdy zaznamenal hattrick.

Celkem dal odchovanec Příbrami v 25 zápasech za "žlutomodré" 12 branek. Jeho dosavadní ligové maximum je 13 branek za Brno v sezoně 2015/2016. V aktuální tabulce střelců je na prvním místě se 14 zásahy slávista Musa a sparťan Kozák; 13 branek dal Budínský (Mladá Boleslav), Řezníček s Kangou (Sparta) je na dvanáctigólové kótě. 

Teplicím zbývají ještě dohrát dva zápasy - v Příbrami a doma s Opavou. Hrát by se mělo 23. a 26. července, pokud se skupina o záchranu opět rozjede. Vše se rozhodne až poté, co hráči Karviné absolvují kontrolní testy. Slezané totiž hlásí pět případů nákazy koronavirem.