„Máme těžký los, zápas v Příbrami je pro nás i proto hodně důležitý,“ říká krajní bek Teplic Tomáš Vondrášek, s Grigarem a Ljevakovićem služebně nejstarší hráč klubu ze Stínadel. V Příbrami se hraje špatně. Je tam bojovnost, nasazení. Na jejím stadionu je to specifické,“ neočekává kouč Hejkal snadný duel.

Jeho celek se v létě doznal několika změn. A na další nové tváře se ještě čeká. Na čem v létě Hejkal nejvíc pracoval? „Museli jsme zareagovat na to, že góly dával prakticky jen Hora.  Proto jsme přivedli útočníka Mareše a pracujeme na dalších. Když to dotáhneme, budeme moct nastupovat se dvěma útočníky. Každopádně chceme být víc nebezpeční směrem dopředu.“

Komplikací pro Hejkala je zranění Roya a Nazarova, oba se v přípravě jevili velmi slušně. Dá se očekávat, že v základní sestavě se tak z nováčků objeví Mareš a Paradin.

Příbramský kádr se také v letní přestávce změnil. Posilami jsou Škoda nebo Zeman. „Už to není tak bojovný celek, jako byl dřív. Je tam kvalita. Trenér Nádvorník to předělává na technickou hru,“ sdělil Hejkal své poznatky.

„Jsme plni očekávání. Máme po minulé sezoně co napravovat!“ velí bojovně Vondrášek.