Jak se dostat na stadion? Místenka za jednu korunu se prodává na internetu, k dispozici bude také na pokladně směrem ke Kauflandu, a to už od 12 hodin v den utkání. Bez místenky se držitelé permanentek na stadion nedostanou, turnikety je nepustí.  

Stejně tak se do hlediště nepodívá nikdo bez platného PCR nebo antigenního testu, obojí nesmí být starší 48 hodin. Stačí také certifikát o ukončením očkování nebo potvrzení o prodělání covidu v období předchozích 90 dnů. 

Místenka platí na jižní a východní tribuny, otevřeny budou vchody D a E. Hlavní tribuna bude určená pouze pro pracovníky médií, partnery klubů, náhradníky a realizační týmy. 

„Na tribunách je striktně potřeba mít respirátor, dodržovat nařízené rozestupy, tedy sedět pouze v každé druhé řadě a vynechávat rozestup jedno sedadlo mezi návštěvníky. Důrazně v tomto případě doporučujeme sedět na místech vyznačených na vstupence," apeluje na návštěvníky nedělního špílu mluvčí FK Teplice Martin Kovařík. Dodává také, že divákům bude u vstupu měřena teplota, budou také muset vyplnit samoreportovací formulář. Přijemnou zprávou je ta, která říká, že na obou tribunách bude občerstvení od nového dodavatele. 

Naposledy mohli ti nejvěrnější srdcaři vidět Teplické doma na konci září proti Baníku Ostrava. 1300 příznivců bylo u toho, když „žlutomodří" zvítězili 2:1. Stejný výsledek by Severočeši pochopitelně brali i v neděli, v boji o záchranu potřebují především vítězství. 

Trenéra Radima Kučeru ale trápí marodka, která se vyprazdňuje velmi pomalu. 

Půjde o utkání celků, která se v lize trápí. 

Zlín nevyhrál šest zápasů v řadě, Teplice dokonce sedm. 

Aktuálně mají „skláři" na poslední nesestupové pozici náskok čtyř bodů na šestnácté Brno. Mužstvo z Moravy se rovněž propadlo do záchranářské zóny. 

Na Stínadlech se dá proto očekávat především boj. „Máme za sebou pohárový zápas v Plzni, kde jsme nepodali špatný výkon, i když jsme nepostoupili. Pohárový a ligový zápas je ale něco jiného. Víme, že hrajeme o záchranu, což může být někdy svazující. Zápas se Zlínem bude o něčem jiném," uvědomuje si Kučera.