Známá sázková společnost v posledních týdnech vstoupila jako generální partner hned do několika klubů, například do Hradce Králové, Brna, Liberce nebo Zlína. Podporovat bude i FK Teplice, na dresech nahradí logo Bílinské kyselky, která dál zůstává partnerem severočeského klubu. 

„Velmi si vážíme toho, že se můžeme spojit s tak významnou českou společností, jakou Tipsport bezesporu je. Věříme, že tato spolupráce přinese mnoho úspěchů oběma stranám," měl z uzavření smlouvy radost ředitel FK Teplice Rudolf Řepka.

Nadšený byl i Martin Ptáčník, vedoucí sponzoringu Tipsportu. „Teplice jsou hlavním městem fotbalu v Ústeckém kraji. Historicky jsou nedílnou součástí české prvoligové scény. V poslední sezoně zvládly zcela zásadní bitvu o setrvání v lize a teď bychom rádi i naší podporou přispěli k tomu, aby se klubu opět dařilo, chodil plný stadion a třeba se znovu povedlo mezi talentovanou mládeží objevit a připravit pro světový fotbal takovou hvězdu, jakou se později stal Edin Džeko."

FK Teplice. Ilustrační obrázek
KOMENTÁŘ: Bez peněz můžou být Teplice v lize fackovacím panákem

Nové domácí sadě dresů od značky Puma dominují tři různé odstíny žluté barvy, které dělí dres horizontálními pruhy. V domácí variantě je dres doplněn modrými trenkami a bílými stulpnami. "Bílé stulpny mají pro domácí zápasy tradici už z minulých let, proto se k nim vracíme," informuje ředitel marketingu Martin Kovařík. Pro venkovní zápasy může být žlutý dres doplněný rovněž žlutými trenkami a žlutými stulpnami. "Takzvaná žlutá ponorka nám na několika venkovních zápasech během jara přinesla štěstí, takže tuto kombinaci určitě opět využijeme," přidává Kovařík.

Venkovní sada Teplic pro nastávající sezonu je celá bílá, dres má na přední straně však šedé prvky doplněné prvky v odstínech modré. Na obou sadách včetně trenýrek jsou vůbec poprvé všechna partnerská loga v jedné barvě. „Moc děkujeme všem našim partnerům, kteří na dresu jsou, že nám v tomto vyšli vstříc, pro celkový estetický dojem z dresů to bylo velmi důležité," dodává závěrem Přemysl Hruška.