„Během soboty a neděle odtávala vrstva sněhu, která byla na hřišti po kalamitním spadu. Nový sníh už v neděli nenapadl, takže postupně odtekla i voda z horní vrstvy trávníku a mohli jsme společnými silami manuálně stáhnout zbytky ledovky na hrací ploše," informoval na oficiálním klubovém webu o aktuální situaci na jablonecké Střelnici tiskový mluvčí klubu Martin Bergman.

Do přípravy hřiště se zapojili vesměs všichni lidé v klubu. „Od trávníkářů, přes trenéry, vedení a pracovníků mládežnické akademie. V úterý pak pokračovalo čištění okolí hřiště a zázemí pro diváky. Musíme doufat, že nám bude přát počasí a nebude další sněžení, které by nám přípravu stadionu mohlo zkomplikovat,“ uvedl Bergman.

Teplická parta se vydá na cestu ve středu dopoledne. Vedení klubu klimatické podmínky a situaci sleduje. „Podle zpráv z Jablonce tam nesněžilo a hřiště je zelené. Tak snad,“ uvedl v úterý po obědě Martin Kovařík, tiskový mluvčí FK Teplice.

Jablonečtí po poslední výhře s Pardubicemi (2:1) poskočil na dvanáctou příčku FORTUNA:LIGY, na skláře ztrácí čtyři body. „Hrát dva zápasy doma bývá těžké kvůli očekávání. Chystáme se na to ale jako na další jiný zápas. Bodový plán, který si přejeme splnit do konce podzimu, jsme začali úspěšně s Pardubicemi. Věříme, že z těch posledních dvou domácích zápasů vytěžíme maximum,“ konstatoval jablonecký trenér Radoslav Látal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...