„Skláři" už před časem oznámili, že z Dukly Praha získali stopera Martina Chlumeckého. Dalšími posilami měli být podle serveru iSport.cz Ismar Tandir, Antonín Svoboda a Till Schumacher. Svobodu ale nakonec ulovila Karviná a ani zbylí dva fotbalisté prý na Stínadla nezamíří. 

Vedení Teplic se ale povedlo dohodnout se se Spartou Praha o prodloužení hostování 22letého gólmana Jana Čtvrtečky. Nadějný brankář přišel z Letné v lednu a v několika zápasech prokázal, že by v budoucnu mohl nahradit na postu jedničky Tomáše Grigara. "Honza naplnil naše očekávání, která jsme měli, když v zimě přicházel. Odchytal hodně zápasů a ukázal, že může být velmi dobrým ligovým brankářem. Jsem moc rád, že jsme se se Spartou domluvili na dvouletém hostování s opcí a bude u nás pokračovat," má radost sportovní ředitel FK Teplice Štěpán Vachoušek.

NADAČNÍ FOND POMOHL. Malý Štěpánek se svou maminkou a Admirem Ljevakovićem
Teplický fotbalový klub byl oceněný za svou nadační činnost

Tepličtí se snaží na Letné prodloužit hostování Jana Fortelného, navíc by chtěli získat na hostování další hráče z pražského celku. Sítě rozhodili také v dalších top klubech. 

Zajímavým jménem, které v souvislosti se „žlutomodrými" budou fanoušci v příští sezoně slýchat, je Denis Laňka. V Teplicích vyrostl, v 18 letech ale vyletěl z teplického hnízda k příbramské Litavce. Nyní se na Stínadla vrací. "Denis je naším odchovancem, který si sice prošel bouřlivějším obdobím, ale jsme si jistí, že si srovnal hodnoty a že může být pro náš kádr přínosem. Jeho výhodou je velká variabilita, co se týče postů v sestavě," věří ředitel klubu Rudolf Řepka.