Sportovní ředitel FK Teplice Štěpán Vachoušek má radost z rozšíření ofenzivy. „Babacar je tu na půlroční hostování, může hrát útok, podhrot i kraje. Slibujeme si od něj zkvalitnění kádru. Je vcelku jedno, jestli bude nahrávat, nebo dávat góly. Věřím, že to tu rozbalí a ukáže se, že bude produktivní jako v Táborsku. Makedonec Mario Stankovski je mladý a vysoký forvard, má dobrý pohyb. Testujeme ho, tak uvidíme, jak bude na soustředění vypadat. Chceme, aby tam sehrál tři těžké zápasy a ukázal, jestli na to má. Čekáme, že se popere o šanci."

Poznáte slavnou teplickou legendu?
KVÍZ: Kolik poznáte slavných hráčů fotbalových Teplic?

Nemají nyní Tepličtí až moc útočníků? „To se může zdát, ale Fila je zraněný, minimálně měsíc ještě bude. A pro Romana Čerepkaie, který toho moc nenahrál, hledáme hostování ve druhé lize, aby se rozehrál. Dostat se do hry přes Žáka, Gninga a Babacara by bylo pro něj těžké. Bota nás tlačí teď jinde," tvrdí Vachoušek.

Který slavný sparťan je na obrázku? A poznáte ještě dalších 19 bývalých hráčů Sparty? Pusťte se do kvízu!
KVÍZ: Sparta slaví 129 let. Poznáte všechny slavné fotbalisty pražského klubu?

Ti, kteří žlutomodré sledují, hned ví, o jaký post se jedná. „Pořád hledáme stopera. Na podzim jsme měli štěstí, že všichni vydrželi zdravotně a hráli solidně. Ale teď je znovu nemocný Shejbal… Do Turecka s námi odletěl Hušek ze Sparty B; dostali jsme povolení na soustředění. Zatím totiž neměl moc šanci se ukázat, chceme ho proto vidět v konfrontaci silných mužstev. Jsem strašně rád, že jsme dokázali udržet Matěje Hybše, který zkvalitnil defenzívu a pomohl Knápovi. I Vondy byl zdravý, to je také důležité. Stopera hledáme na všech frontách."