„Žlutomodří“ několik dní byly mimo tréninkový proces, v týdnu už ale trénovali naplno, na mužstvo z Uherského Hradiště jsou nažhaveni. V hlavách mají, že před vlastními diváky musí odčinit dva týdny starý výpadek z vršovického Ďolíčku, kde po nepovedeném výkonu prohráli s Pardubicemi 0:1.

„Proti Pardubicím jsme nebyli efektivní, domácí naopak ano. To musíme změnit,“ uvědomuje si forvard Teplic Jakub Mareš.

Bodové konto Severočechů ale není prázdné, v úvodním kole totiž zvítězili 3:1 v Příbrami. Slovácko má o jeden bod více; vyhrálo derby ve Zlíně a doma plichtilo s Jabloncem. Na Stínadla jede s novou posilou – ruským útočníkem Melekestevem.A i ono hovoří o nutnosti zvýšení produktivity.

Eda Poustka měří teplotu Admiru Ljevakovićovi, vpravo Alois Hyčka
Koronavirus na Stínadlech! Fotbalové Teplice netrénují, čekají na výsledky testů

„V Teplicích se vyhrát určitě dá, ale musíme proměňovat šance. Na to jsme ostatně doplatili i v posledním zápase s Jabloncem, kdy jsme byli lepší, měli řadu šancí, ale střelecky jsme se prosadit nedokázali a utkání skončilo bezbrankovou remízou,“ tvrdí kapitán Slovácka Vlastimil Daníček.

Po rozvolnění opatření pro sportovní zápasy může na Stínadla 4490 lidí. Vstupenky si můžou koupit na internetu přes web FK Teplice, v prodeji budou i v den zápasu na pokladnách. Otevřené bude hodinu před utkáním až do výkopu. Na Stínadlech můžou fandit bez roušky.


Načítám tabulku ...