„Zápasy v Jablonci i Liberci jsme nezvládli. V poháru rozhodlo to, že jsme nezachytili nástup do druhé půle. Musíme se důkladně fyzicky i psychicky připravit na neděli. Máme deset hráčů v ohrožení, jsou tam různá zranění, bolístky,“ měl Hejkal ve středu hlavu v dlaních.

„Musíme teď rychle přepnout na ligu, zregenerovat,“ ví útočník Pavel Vyhnal. Právě regenerace bude pro nedělní zápas alfou a omegou. A to nejen pro Teplice. I Jihočeši, nováček soutěže, totiž ve středu hráli pohárový zápas. Se Spartou prohráli 0:4. „Bude to pro oba stejné. Teď to bude o tom, kdo se lépe připraví a zregeneruje. Věřím, že tři body zůstanou u nás doma v Teplicích,“ říká záložník Severočechů Petr Mareš, který si však v Liberci zahrál na nezvyklém postu stopera. Tak velká kalamita totiž žlutomodré postihla. „Stopera v tříobráncovém systému jsme hrál vůbec poprvé v životě.“

České Budějovice tři zápasy v řadě vyhrály, v každém z vítězných duelů daly tři góly! „V posledních ligových kolech jsme byli produktivní, ale proti Spartě to nevyšlo, i když jsme jí v první půli potrápili,“ mrzelo českobudějovickou oporu Jana Sivoka. Potrápí Dynamo v neděli i Teplice?