Jaké je tedy vaše aktuální rozpoložení?
Je jasné, že nálada není optimální. Musíme se k tomu všemu ale postavit čelem. Nikdo za nás neodčiní to, co se stalo na hřišti. Každý v klubu, nejen hráči, teď musí dělat vše pro to, aby se mohl na sebe podívat do zrcadla a aby se mohl do očí podívat všem, kdo jsou v Teplicích s fotbalem spjatí. S příchodem nových trenérů jsem po dlouhé době cítil, že jsme jedna velká rodina, atmosféru jsme měli fantastickou, ale teď jsme si tím koncem zkazili celou sezonu. Teď bude trvat hodně dlouho, než získáme důvěru fanoušků a než celkově si vylepšíme kredit. Každý se musí zamyslet nad tím, co pro úspěch dělá. Jak my na hřišti, tak i lidi kolo nás.

To, co se stalo, z hlavy jen tak nevymažete, že?
I přes dovolenou budeme mít v hlavách to, že jsme zklamali fanoušky a trenéry. Byla to blamáž. Jsme rádi, že se za nás postavili fanoušci z fanklubu, že nám dál věří. Ale víme, že nás teď bude stát spoustu sil, aby nám věřili i ti ostatní fandové. Co se týče trenérů a realizáku, tak od všech máme první a poslední. Nevím, koho jiného bychom si tu mohli přát, oni jsou muži na svém místě. Oni umí odlehčit, umí být přísní, ale i konkrétní, umí pochválit mladého i starého. Když u nás začínali, tak jsme si my hráči přáli, aby se sezona povedla, protože oni jsou skvělí. Fakt mě tahle situace mrzí. Bohužel to není poprvé; v posledních sezonách se nám stává, že ten závěr zkazíme a nahráváme veřejnosti, aby si o nás myslela různé věci. Musíme všichni udělat vše pro to, aby se to neopakovalo.

V Boleslavi můžete aspoň trošku umazat to špatné.
V posledním utkání se budeme snažit všichni, kdo budeme hrát, tu blamáž napravit. Vím, že je to fráze, ale my opravdu chceme, i když psychicky na tom jsme špatně.