Už po minulém předposledním kole bylo jasné, že Příbram nehledě na výsledek posledního zápasu v Teplicích sestoupí. Severočeši naopak mohli hrát uvolnění, účast pro příští ročník FORTUNA:LIGY měli jistý. 

Teplice začaly špatně, brzy dostaly po chybě Grigara gól. Vůbec se jim nedařilo, za celý první poločas nevystřelily na branku. V 60. minutě už prohrávaly 0:2. Krátce před tím ocenily oba celky teplickou ikonu - Amira Ljevakoviće. Bosenský fotbalista si ve chvíli, kdy ho nahrazoval Mareš, naposledy v kariéře užil potlesk na fotbalové scéně, protože tím se zatáhla opona nad jeho profesionální kariérou. Marešův příchod byl navíc klíčový pro další průběh utkání.

To nejprve zdramatizoval Mareček, který osm minut po Soldátově trefě zužitkoval nabídku od Moulise a dostal Teplice do kontaktu. Když už se zdálo, že Příbram opravdu dosáhne na vítězství, přišel velký okamžik právě Mareše, který minutu před koncem uklidil za záda Kočího další Moulisův pas a stanovil konečný stav utkání.

Po utkání pak na Stínadlech probíhalo velké loučení s „Ljevou". 

FK Teplice – 1. FK Příbram 2:2 (0:1). Branky: 68. Mareček, 89. Mareš – 3. Voltr, 60. Soldát. ŽK: 50. Ljevaković, 90+3. Vondrášek – 29. Voltr, 81. Laňka. Rozhodčí: Proske – Kotík, Dresler – Machač. Diváci: 1 005.

FK Teplice: Grigar – Hyčka (63. Droehnle), Knapík, Mazuch (77. Trubač), Vondrášek – Mareček, Ljevaković (55. Mareš), Fortelný (77. Vukadinović), Jukl, Moulis – Macej (63. Kodad).

1.FK Příbram: Kočí – Soldát, Mezera, S. Kingue, Vilotić – Vávra, Laňka, Januška (86. Kvída), Zorvan (54. Rezek), Pilík – Voltr.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...