„Jako nováčkovi se nám dařilo skvěle. Až na nějaké výjimky jsme fungovali jako jeden tým. Dřeli jsme a vyplatilo se to. A jak jsem spokojený já osobně? Dal jsem osmnáct branek za áčko, osmnáct za béčko v okresním přeboru. Gólů mohlo být více, ale i tak je to dobré," říká muž, který v minulosti hrál za Lom a za Litvínov.

U Barbory se mu moc líbí. „Spoluhráči jsou fajn. Mám tu hodně kluků, se kterými jsme hrál v dorostu v Litvínově. Vyhovují mi i trenéři, zázemí. To je na lepší úrovni než v předchozích klubech."

V posledním utkání sezóny Oldřichov porazil 3:1 děčínský Junior, podle Hrubého to ale žádná sláva nebyla. „Z mého pohledu to bylo průměrné. Sice jsem dal jeden gól, ale bylo to slabé."

Zmiňovaná branka padla po akci, která je pro Hrubého typická; náběh za obranu, zkrocení míče, frnknutí obráncům a pak už bývá pouze překonat soupeřova brankáře. „Jo, takhle dávám góly nejčastěji," potvrzuje oldřichovský snajpr, který svými přesnými zásahy pomohl áčku i béčku k velmi dobrým výsledkům.

V I. A třídě prý zatím ještě vydrží, v budoucnu by ale chtěl okusit vyšší soutěž. Anebo zahraničí. Kvůli penězům? „To ani ne, vždyť je mi teprve 22 let. Chtěl bych nasbírat hlavně zkušenosti," tvrdí.