Nedobrý zdravotní stav zabránil hráčům v účasti na turnaji, čímž každé zúčastěné družstvo ochudili o jedno utkání.

Celý turnaj byl se nesl v duchu vánočního lenošení. Hráči měli zpomalené reakce na směr a rychlost letícího míče, dopouštěli se neobvykle mnoha nevynucených chyb. Vykrývání útočících či blokujících hráčů bylo silně přezíráno. Individuální chyby vedly k zpomalení tempa hry, k nepřesnosti přihrávek a útokům mimo hřiště. Hra neměla jen negativní jevy. Objevily se velmi pěkné útočné akce i neprostupné bloky na síti. Jednotlivci v poli obětavými zákroky jakoby chtěli napravit celkově nepříznivý dojem z pomalého tempa hry.

K nejpěknějšímu utkání došlo již na počátku turnaje. Střetly se Chaba Chabařovice a STS Chvojkovice. Chvojkovice měly úspěšnější vstup do hry a vedly 8:2, 11:5. V průběhu setu Chaba přišla o koncového hráče Bise, který musel odstoupit ze hry pro poranění lýtkového svalu. STS vyhrála prvý set 25:23. V druhé sadě se štěstěna přiklonila na stranu Chabařovic a vyhrály 25:22. Nerozhodný výsledek byl spravedlivý. Poměrně snadno si Chaba poradila s Profíky Teplice. To Šmoulové Louny byli pro Chabařovice důstojnějším soupeřem. STS Chvojkovice třikráte remizovaly, což je u tohoto družstva dosti neobvyklé. Třetí kolo vyhrály Chabařovice před STS Chvojkovice a Šmoulové Louny. Profíci po dvou porážkách a jedné remize opustí pro příští kolo A skupinu stejně tak, jako absentující Pohodáři.

V odpolední B skupině bylo vstupní utkání nejlíbivější. Střetly se Reykokeyko Děčín-Teplice a Strašný Buboš Teplice. Soupeři se rozešli smírným výsledkem.

Bojovné utkání bylo vidět v zápase Hakim Teplice a Strašný Buboš, který z klání vyšel vítězně. V dalším utkání hrál Hakim nervózně, byť Sebranku Teplice porazil 2:0. Sebranka v prvých dvou utkáních nehrála dobře. Postupně zlepšovala výkon a vynutila si výhru setu s Reykokeyko Děčín-Teplice. Hráčská skladba Sebranky byla silně po výkonnostní stránce nevyrovnaná. Až do posledního zápasu nebylo z tabulky zřejmé, kdo postoupí do áčka a kdo sestoupí.

Koneční verdikt zněl: 1. Strašný Buboš Teplice, 2. Hroznýši Teplice, 3. Hakim Teplice, 4. Reykokeyko Děčín-Teplice, 5. Sebranka Teplice.