Zatímco před několika desítkami let se nejen fotbaloví žáci v zimě přeškolili na hokejisty a proháněli kotouč na rybníku, dnes už se jim nedostává čas být takovými obojživelníky. Naděje fotbalové Hvězdy se začínají připravovat na odvetnou část mistrovských soutěží. Do jejich jarního startu je sice ještě daleko, ale kluci už mají hluboko v sobě touhu být jednou profesionály.

„Naši malí trénují třikrát v týdnu, o víkendu absolvují turnaje. Docela náročný program. Na turnaje nejen jezdíme, ale také je pořádáme. Letos to bude druhý ročník O pohár TJ Hvězda Trnovany,“ sděluje trenér přípravek Marian Sláma.

Podle Slámových záznamů uskuteční oddíl první ze seriálu turnajů O pohár TJ Hvězda Trnovany už v neděli 20. ledna uskuteční Hvězda turnaj v krupské sportovní hale pro starší přípravky (ročník 1997 a mladší), 17. února rovněž v krupské hale turnaj pro mladší přípravky (ročník 199 a mladší).

Na čtvrtek 1. května připravuje Memoriál Tomáše Škorvagy pro ročník 1998 a mladší. To už bude jaro nabírat sílu a soutěž proběhne na jejím stadionu. Informace nejen kolem přípravek oddílu nabízí internetová adresa www.hvezdatrnovany.com.