Šanci měl Jindráček, kterému nedovolil skórovat pádem pod nohy Senecký a ten si poradil i s dělovkou Melunoviče, stejně jako na druhé straně Porcal s šancí Vlčka. Do vedení dostal Ústí Jindráček, ale po přestávce srovnal Šenkeřík a Grajciara a Vaňka vychytal Novák.

„První poločas byl z naší strany výborný, nechyběl pohyb a důraz a měli jsme i více šancí. Hráli jsme fotbal jako v podzimní části druhé ligy, i když soupeř mě trochu zklamal tím, že na hrotu byl pouze osamocený Vlček,“ tvrdí ústecký kouč Svatopluk Habanec a pokračuje:
„Po přestávce už jsem s výkonem některých hráčů spokojený nebyl, ti zřejmě v mistráku proti Opavě na trávník nevyběhnou. Na hřiště přišel Šenkeřík, rozběhal hru a přišly i nějaké šance Slavie. Remíza je ale pro nás ale psychickou vzpruhou.“

Slavia Praha - FK Ústí 1:1 (0:1).
Branky: 55. Šenkeřík - 22. Jindráček. Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: Naumov – Karlík. Poločas: 0:1.
Slavia: Senecký - Krajčík, Kopic, Trapp, Hubáček - Grajciar, Ragued (55. Janda), Koreš (75. Vaněk), Hloušek - Vlček (73. Naumov), Ivanovski (46. Šenkeřík).
Ústí: Porcal (46. Novák) – Hyčka (78. Kaňa), Džuban, Valenta 46. Mišák), Dvořák - Franc (46. Rudnytskyy), Zachariáš (46. Šmrha), Martykán, Volek - Melunovič (46. Brožík), Jindráček (46. Karlík).