Jak se rozhodovat při hlasování? Kdo je na vážkách, může přihlédnout k práci s mládeží, aktivitě jednotlivých klubů i v mimofotbalové sféře, třeba na sociálních sítích. Rozhodovat může také kvalita občerstvení na stadionu či atmosféra během fotbalových mačů. Zkrátka: rozhoduje vše, na co si jen vzpomenete. Nejvíc je ale anketa o tom, kdo má na internetu nejvíc věrných fanoušků, kteří jsou ochotni přidávat hlasy ve dne, v noci.

Taková byla atmosféra na utkání B třídy Hostovice - Chabařovice: 

Zdroj: Deník/František Bílek

V anketě o krajského vítěze je 21 klubů (tři postupující celky ze sedmi okresů). V lokálních kolech se nejvíc dařilo TJ Dobříni z litoměřického okresu, která nasbírala 17 778 hlasů! Zdatně jí sekunduje Černiv (rovněž okres Litoměřice) s 16 672 hlasy. Pomyslná třetí příčka by patřila Měcholupům (Louny), které dostaly 14 728 hlasů.

Poznáte slavnou teplickou legendu?
KVÍZ: Kolik poznáte slavných hráčů fotbalových Teplic?

Je tu ale krajské finále, začíná se od nuly! 

Kdo se tedy stane vítězem? Hlasovat pro svého favorita můžete až do konce března 2023. Nové hlasy je možné přidávat každých pět minut. Sdílení na sociálních sítích samozřejmě povoleno.

Tři nejlepší oddíly Ústeckého kraje postoupí do finále, ve kterém se o Krále severu utkají se třemi nejlepšími kluby Libereckého kraje. Nejlepší krajský tým se zároveň může těšit na návštěvu sportovního reportéra Deníku, který během tréninku či zápasu pořídí obsáhlou videoreportáž o klubu, jeho hráčích, vedení a fanoušcích. Zároveň získá čtvrtletní předplatné Deník Klubu.