Sportovní redakce Deníku si nejen pro fotbalové nadšence přichystala unikátní anketu, v rámci které na Teplicku hledá nejoblíbenější fotbalový klub za rok 2023.

Cíl ankety je jednoduchý - najít fotbalový klub, který má na internetu nejvíce aktivní fanouškovskou základnu.

Ondřej Šmejc
Šmejc: Agresivita na stadionech? Fotbal hrají lidé, kteří nejsou nejchytřejší

V anketě můžete hlasovat pro kluby, které působí na fotbalové scéně Teplicka od nejvyšší soutěže po tu nejnižší. Ti, kteří nepatří ke skalním fandům, se můžou rozhodnout na základě sympatií, nejlepší atmosféry, nejlepšího občerstvení, nejpilnější práce s mládeží a tak podobně.

Hlasovat pro svého favorita můžete až do konce února 2024, nové hlasy je možné přidávat každých dalších pět minut. Sdílení na sociálních sítích samozřejmě povoleno či dokonce doporučeno.

Michael Jenka
Brečel bolestí, myslel na konec. Brutální faul na gólmana se obešel bez žluté

O vítězi zkrátka rozhodnou ti fanoušci, kteří jsou ochotni pro svůj klub hlasovat ve dne i v noci. Nehrajeme si na objektivní anketu, vždyť ankety, ve kterých se hlasuje na internetu, takové nikdy nemůžou být. Chceme vědět, který klub fandové dokážou na internetu co nejvíce podpořit.

Nejlepší tři týmy z okresu postoupí do finále, ve kterém budou čtenáři hlasovat o nejoblíbenější klub Ústeckého kraje.

Jiří Jarošík během zápasu starých gard FK Viagem Ústí - AC Sparta Praha 4:6
Jarošík chce pryč z Česka. Jsme největší demonstranti proti Rusku, kritizuje

Na čele hlasování byly ve čtvrtek 1. února dopoledne Kladruby, které měly na svém kontě 5 433 hlasů. Druhé byly Ledvice s 4 398 hlasy. Třetí místo patřilo Proboštovu, který dostal 1 440 hlasů.