Ústečané vykročili za výhrou nad Hanáky rázně a už po čtvrt hodině hry je poslal dalekonosnou ranou do vedení záložník Hyčka. Domácí dál hýřili aktivitou, Miskovič se Smolou ale nevyužili nadějné přečíslení a vzápětí se svou střelou neuspěl ani Novotný. Druhé trefy v síti soupeře se ale aktivně hrající Severočeši přece jen dočkali, ve 34. minutě se prosadil Králík.

Ovšem i hosté se dostávali do šancí. První, ještě za stavu 0:0, nevyužil Navrátil, kterého v úniku vychytal Tvrdoň. Krátce před poločasem už ale Hanáci udeřili, po rohovém kopu se k míči dostal Varadi a snížil na rozdíl jediné branky.

Po hodině hry mohlo být srovnáno, rána Richtera ale naštěstí pro Armu orazítkovala jen tyč. Postupem času se domácí stále více soustředili na obranu a na udržení výsledku, v předposlední minutě se ale musel blýsknout Tvrdoň, který vyrazil střelu Texla. Ústečané tak doslova vybojovali tři body.

FK Ústí – Olomouc B 2:1 (2:1)

Branky: 17. Hyčka, 34. Králík – 39. Varadi. Rozhodčí: Nenadál – Ratajová, Ubias. ŽK: 4:5 (Martykán, Vaněk, Peterka, Miskovič - Hýbl, Rajnoch, Varadi, Navrátil, Ševčík). Diváci: 985.

Ústí: Tvrdoň – Zeman, Zukič, Vaněk, Šnirc – Martykán – Hyčka, Králík (63. Peterka), Miskovič (82. Veverka), Novotný (69. Leibl) – Smola. Trenér: Němec.

Olomouc B: Spurný – Texl, Ševčík, Rajnoch, Jemelka – Hýbl (72. Hladík), Richter (82. Habusta), Kalvach, Zahradníček – Varadi, Navrátil. Trenér: Chromý.