Baník Modlany zakončil skvělý podzim výhrou v pěkném utkání proti Brné

Modlany - Po dvou prohrách se fotbalisté Baníku Modlany vrátili na vítěznou vlnu. V páteční předehrávce posledního kola podzimní části krajského přeboru porazili tým SK Brná 5:3.

20.11.2017

V posledním zápase podzimní části krajského přeboru porazil Baník Modlany Brnou 5:3.Foto: Deník / Nešetřil Roman

Domácí šli brzo do dvoubrankového vedení. V páté minutě ještě Tomáš Vavrinec svojí tutovku neproměnil, když ani nadvakrát nedokázal překonat Satka. O čtyři minuty později už si po rychlé akci dvojice Kupka - Šípek věděl modlanský snajpr rady.

Druhý gól padl po chytré přihrávce Doležala, kdy se na osamoceného Satka řítila hned trojice domácích. Kupka ještě posunul Pokošovi a ten zvýšil na 2:0.

Domácí pak mohli náskok ještě navýšit, ale ani z těch nejvyloženějších příležitostí se jim nedařilo skórovat. Když už Kupka přeci jen poslal míč do sítě, odmával mu pomezní ofsajd.

Teprve po více než půlhodině hry se osmělili i hosté a Demčenko donutil Slavíka k famóznímu zákroku. Za tři minuty poté domácí obrana zastavila pronikajícího Králíka jen za cenu faulu a Gaydarski se z penalty nemýlil - 2:1.

Domácí náskok mohl minutu před koncem poločasu pojistit Tomáš Vavrinec, ale jeho první střelu Satek vyrazil a z dorážky nedokázal "mladý Kocour" trefit odkrytou branku.

RYCHLÝ ÚVOD DRUHÉ PŮLE

Třetí branka Modlan padla hned z úvodní akce druhého poločasu. Míč zatáhl zprava Pokoš, po jeho centru trefil Tomáš Vavrinec obránce hostí, odražený míč ale poslal do sítě skvěle hrající Kupka.

Jenomže o čtyři minuty později se Demčenko protáhl jako užovka mezi dvojicí domácích obránců a podél vybíhajícího Slavíka poslal míč neomylně do sítě - 3:2.

Modlanští si za další čtyři minuty vzali zpátky dvoubrankový náskok. Po rohu Doležala se ve skrumáži prosadil tvrdou ránou do šibenice Ludík. Pátou branku domácích a svojí první v dresu áčka Baníku pak po několika minutách na hřišti přidal střídající Lukáš Láska. Hosté dvě minuty před koncem zkorigovali výsledek, když se z trestného kopu přesně trefil Králík.

„I přes těžký terén se hrálo pěkné utkání, padlo hodně branek, myslím, že divákům se musel zápas líbit,“ hodnotil hostující asistent trenéra a bývalý hráč Modlan Tomáš Heřman. „Předvedli jsme slušný výkon, bohužel jsme bez bodu, což nás trochu mrzí,“ doplnil Heřman.

Baník ziskem 34 bodů vyrovnal klubový půlsezonní rekord z jara 2015. V krajském přeboru přezimuje na druhém místě za Mosteckým FK, který má stejný počet bodů ale lepší skóre.

SK Baník Modlany - SK Brná 5:3 (2:1)
Branky: 10. T. Vavrinec, 19. Pokoš, 47. Kupka, 52. Ludík, 80. Láska - 39. Gaydarski (pen.), 48. Demčenko, 88. Králík. 65 diváků. Rozhodčí: Maleček, Krutina, Dušek

Autor: Roman Nešetřil

20.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 19 000 Kč Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva Operátor dřevovýroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Náplň práce: vrtání, krácení, srážení, sbíjení, rozřezávání, hoblování, broušení dřevěných komponentů., Montážní práce, třídění a příprava materiálu, balení výrobků, Požadavky: dobrý zdravotní stav (práce ve stoje, dobrý zrak, dobrá fyzická kondice), V případě zájmu zaslat životopis na e-mal: dickova@efler.cz. Pracoviště: Efler s.r.o., Sklářská, č.p. 191, 417 23 Košťany u Teplic. Informace: Diana Dicková, +420 734 753 265. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 020 Kč Učitelé na 2. stupni základních škol Učitel ZŠ pro 2.stupeň. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč, mzda max. 33930 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zaměstnanecké výhody - podnikové stravování , Hlásit se e-mailem. Pracoviště: Základní škola jaroslava pešaty, J. Pešaty, č.p. 1313, 419 01 Duchcov. Informace: Veronika Prchalová, +420 733 373 087. Výroba - Výroba Seřizovači 20 000 Kč Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Údržbář - zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Co vás čeká: , preventivní údržba na strojním zařízení a budově, vedení evidence a revize plynové kotelny, kompresoru a tlakových nádob, pravidelné kontrola a údržba na strojích dle údržbových plánů, odstraňování závad vzniklých na strojním zařízení a budově, kontrola dodržování bezpečnosti práce v oblasti strojního zařízení, kontrola technického stavu vybavení a strojů, Jaké znalosti a dovednosti očekáváme:, ÚSO, SŠ vzdělání v technickém oboru , samostatnost, přesnost, spolehlivost, schopnost rychlého zapracování, flexibilitu, znalost německého jazyka, popř. anglického jazyka vítána, Co nabízíme:, zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti, odbornou a rozmanitou práci v atraktivním oboru, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, 5 týdnů dovolené, podpora sportovní činnosti, stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele, pracovní poměr na dobu určitou, následně na dobu neurčitou, výše mzdy bude stanovena podle pracovních zkušeností, V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.. Pracoviště: Mahr, spol. s r.o., Kpt. Jaroše, č.p. 552, 417 12 Proboštov u Teplic. Informace: Jana Vachoušková, +420 417 816 722. Obchod - Obchod Obchodní referent 26 000 Kč Obchodní referenti Obchodní referent/-ka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE - péče o stávající klienty, servis, zpracování hypotečních úvěrů, zpracovávání nabídek, příprava podkladů, administrativa, komunikace atd, POŽADUJEME - minimálně středoškolské vzdělání, skvělé komunikační schopnosti, příjemné vystupování, aktivní přístup, pokročilá uživatelská znalost PC (Word, Excel, Power Point), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk B, NABÍZÍME - zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, zaškolení, profesní růst, prostor pro uplatnění kreativity., V případě zájmu zašlete životopis e-mailem. Pracoviště: Jitka kubalová 001, Masarykova třída, č.p. 1910, 415 01 Teplice 1. Informace: Martina Postlová, .

Litvínov hostil po reprezentační přestávce Karlovy Vary.
11

Litvínov střeleckou kanonádou rozebral Karlovy Vary. Dal jim sedmičku

Suché - Proboštov B 0:2.
15

Ledvice - V Ledvicích pokračovalo domácí trápení. Tři body ale Postoloprty neurvaly.