Na hřišti ale vládla Bílina, hosté se před její branku dostávali pouze výjimečně. V první půli byli nebezpeční pouze několik minut, Kovačku ale nepřekonali. Bílinští byli nejblíže gólu v závěru první půle, Záhradský ale po faulu brankáře Dvořáka s pokutovým kopem naložil jako žáček – jeho slabou střelu gólman Střekova chytil.

Hned zkraje druhé půle sudí Trégr vyloučil domácímu mužstvu po druhé žluté kartě Schuchardta. Hostujícímu celku ale byla ale početní výhoda k ničemu, domácí byli i tak lepší.
V 60. minutě se dočkali první branky, když další penaltu proměnil František Tůma. „Na tu první byl určený Záhradský, pak už se ale necítil," prozradil Tůma. „Technicky střílet neumím, tak jsem to tam napálil," okomentoval muž, který se do Bíliny po kratší odmlce vrátil, úspěšnou penaltu.

Inspekce Teplického deníkuBílinský fotbalový stánek patří k těm nejfotbalovějším. Diváci, kteří do hlediště můžou za 30 korun (důchodci za polovic, ženy a děti zdarma), jsou přímo u hřiště, hráči i rozhodčí slyší každý jejich hlasitější výrok. Hlavně pomezní sudí si přijdou na své. V areálu se nebudou nudit ani dítka, která kopaná příliš nezajímá. K dispozici mají houpačky i další atrakce. Fandové se můžou osvěžit 11° Staropramenem za 23 korun, klobása od Kubalů vyjde na 45 korun. Pokud je chuť na něco jiného, není problém – v létě se lze zchladit například nanuky. Funguje rozhlas, pomocí kterého hlásí sestavy a vše potřebné předseda FK Bílina Petr Procházka. V minulosti dokonce vyráběl bulletin, jeho tvorba prý ale byla náročná. Diváci můžou stát i sedět, jedna tribuna je dokonce krytá. Parkování je také bezproblémové.

Střekov z náhodné akce sice srovnal, svěřenci trenéra Jaroslava Kovačky ale neustále bušili na jejich vrata. Hlavně František Tůma, v útoku hrající po boku svého teprve 17letého bratrance Kamila, se bil jako lev. V hledišti jeden z fanoušků prohlásil, že je podobným typem jako legendární český snajpr Milan Baroš v nejlepších letech. Bílinský „Bary" rozhodl ve druhé polovině nervózní utkání v 77. minutě, když z obrany Střekova včetně brankáře Dvořáka udělal pouze diváky. „Jsme rádi za tři body, doma jsme chtěli za každou cenu vyhrát," měl bílinským vedením vytoužený útočník z branek i z vítězství velkou radost. V závěru se ještě trefil Záhradský.

FK Bílina – TJ Střekov 3:1 (0:0). Branky: 60. (PK) a 77. F. Tůma, 83. Záhradský – 68. Bednář. Rozhodčí: Trégr – Sejkora, Oborník. ŽK: 3:2. ČK: 49. Schuchardt (B). Diváci: 200. Bílina: Kovačka – Žemba, Karel, Katernič, Mergl – Záhradský, Schuchardt, Pavlíček, Watzka – K. Tůma, F. Tůma. Trenér: Jaroslav Kovačka.