„Doma máme co napravovat, třikrát jsme tady na podzim prohráli a tohle je pro nás šance, abychom se s našimi diváky rozloučili vítězstvím,“ nechal se slyšet trenér „Sklářů“ Petr Rada.

Poslední týdny se však Tepličanům daří. Z minulých třech zápasů vydolovali sedm bodů a úspěšnou sérii mohou prodloužit v zítřejším duelu 15. kola s Bohemians 1905, který začíná už ve 14.30 (kvůli kolizi s hokejovým utkáním Litvínov Sparta).

„Poslední domácí utkání se Slováckem jsme zvládli. Teď se chceme rozloučit s fanoušky opět vítězstvím a potvrdit bod, který jsme přivezli z Dukly,“ řekl na klubovém webu Teplic asistent trenéra Lukáš Přerost, který hráče upozorňuje, že je bude souboj s „Klokany“ pořádně bolet. „Nečeká nás jednoduchý zápas. Soupeř má hru postavenou na agresivitě. Není to tým, který by měl nějaké hvězdy, je to bojovný mančaft. Musíme počítat s tím, že tam bude spousta osobních soubojů. Bude to vyloženě bojovné utkání,“ tuší Přerost.

„Bohemka teď nemá úplně dobré období, ale nesmíme polevit v ostražitosti. Pořád to je hodně nevyzpytatelný soupeř,“ dodal Rada pro ČTK.

Teplice - Bohemians 1905. Výkop: Neděle, 14.30.

Rozhodčí: M. Paták.

Bilance: 16 9-3-4 19:11

Poslední zápas: 1:1.

Předpokládané sestavy:

Teplice: Grigar - Vondrášek, Lukáš, Smejkal, Rosa - Kerič, Siva, Ljevakovič, Vachoušek, Stožický - Mahmutovič.

Bohemians: Sňozík - Michálek, Jindřišek, Lukáš, Růžička - Moravec, Borek, Budínský, Bartek - Nešpor, Škoda.

Zajímavosti:

Teplice tři poslední zápasy neprohrály

Teplice prohrály tři ze šesti domácích zápasů

poslední tři vzájemné zápasy: 2 remízy, 1 výhra Bohemians

Bohemians pětkrát v řadě nevyhráli, ve 4 z nich nedali gól

Bohemians z devíti posledních zápasů vyhráli jednou

v posledních třech vzájemných zápasech si Teplice daly dva vlastní góly