"Volal mi pan Dovalil a seběhlo se to hrozně rychle. Jsem moc rád, že se můžu vrátit do známého prostředí," vylíčil 32letý odchovanec pražské Slavie, jak se jeho návrat na sever Čech upekl. "Honzu známe, v Karviné odehrál dvě velmi dobré sezóny. Vedl jsem ho v reprezentační jednadvacítce, takže ho dobře znám a věřím, že pro nás bude posilou," okomentoval Hoškův příchod sportovní ředitel FK Teplice Jakub Dovalil.

Hošek, rodák z Klatov, s fotbalem začínal v klubu Okula Nýrsko, poté hrál za Klatovy, ze kterých se přesunl do mládežnických týmů Slavie Praha, hrál i za prvoligové áčko, kterému pomohl k obhajobě titulu mistra. V červenci 2010 se přesunul na Stínadla, v srpnu pak za Teplice debutoval proti Českým Budějovicím.

Pod Doubravkou působil až do roku 2016, mezitím hostoval v Cracovii Krakow a Baníku Sokolov. V lednu 2016 přestoupil do Karviné, za kterou odehrál celkem 51 zápasů, dal jednu branku, shodou okolností právě Teplicím. Celkem má sympatický obránce v lize odehráno 108 zápasů, na svém kontě má 3 góly, dva dal za Teplice, jeden mimochodem do sítě Slavie.