„Je důležité, že jsme vyhráli. Na penaltu jsem raději ani nekoukal, vychutnám si ji později,“ řekl očividně nadšený a úsměvavý teplický kouč Jiří Plíšek.

„Za stavu 1:1 jsme měli dvě šance, pokud bychom jednu využili, dopadlo by to jinak. Utkání mělo slušnou kvalitu i kulisu. Jen to chtělo lepší výsledek pro nás,“ řekl slávistický trenér Karel Jarolím.

Tak postupně…

Tisíce diváků zkamenělo a na pár vteřin oněměno… To včera večer běžela na Stínadlech 22. minuta. Hostující středopolař Milan Černý pouze náhodně nakopl míč do pokutového území domácích, kde se ho ujal pravý teplický obránce Vidlička. Avšak pro míč vybíhal ve stejný okamžik i jeho spoluhráč gólman Grigar. Vidlička nahrál do středu prázdné branky, kam už se strážce svatyně nestačil vrátit, a míč se pomalinku kutálel do sítě. Góól… Kuriozní gól – 0:1. „Grigi si zařval, ale já už jsem měl míč na noze a v ten moment jsem už nemohl nic dělat. První gól levou nohou v lize… Beru to na sebe, klukům se omlouvám, byla to chyba,“ řekl smutný teplický hrdina Vlastimil Vidlička.

VÍCE V ÚTERNÍM DENÍKU!!!!