Žlutočerní „sasíci“ dorazili ve středu do Modré, kde se utkání hrálo, v kombinované sestavě. Diváci ale mohli vidět v akci české hráče Pavla Fořta a Filipa Trojana. V dresu teplického béčka se představili tři Francouzi, kteří jsou v Teplicích na testech – Mamadou, Syrel a Beddar. Posledně jmenovaný už má na svém kontě dokonce start za áčko. Minulý týden v přípravném střetnutí s RB Leipzig (Teplice vyhrály 2:0) nastoupil na posledních 15 minut. V Modré se do paměti fanoušků ale zapsal jiný francouzský fotbalista. Mamadou Dicko v 67. minutě po centru Hlaváčka zaznamenal jedinou branku žlutomodrých. To už ale Drážďany vedly 6:0. Tepličtí mladíci totiž na silného soupeře stačili hlavně v úvodní fázi zápasu. Jejich defenziva byla pevná, postupem času však povolila.
Drážďany, které v pondělí hrají na svém krásném stadionu důležité mistrovské utkání s Bochumí, nakonec v Modré vyhrály nad divizním béčkem FK Teplice vysoko 7:1.

FK Teplice B - Dynamo Dresden 1:7 (0:4). Branky: 67. Mamadou – 20. Koch, 27. Fořt, 37. vlastní, 43. Kegel, 48. Keller, 65. Pfeffer, 90. Cidimar. Teplice B: Arkenberg (46. Le) - Gregor (46. Bujnovský), Ivasko, Müller, Šraga (46. Šalda) - Verbíř ml., Beddar, Macháček – (46. Schön), Sirel - Mamadou, Jindráček (46. Kuzma).