„Gratuluji! Dobrá hra, perfektní Grigar, skvělý 3 body. A dokonce i ty klobásky chutnaj líp než loni," nemůže si návštěvu Stínadel vynachválit Martin Hauptvogel. „Já byla na fotbale poprvý a můžu říct, že v Teplicích je to opravdu podívaná jak má bejt. Fanoušci byli super a projekce soupisky hráčů byla opravdu dobrá, to se jinde jen tak nevidí," líbilo se na fotbale Denise Šeblové. „Hráči podali bojovný výkon. Jen škoda zahozených šancí. Klidně to mohlo skončit 4:1 a nikdo by se nedivil," napsal k zápasu Michael Schuster.

Někteří příznivci se pustili i do podrobnějšího hodnocení. „Tolik šancí jsme si za Rady a ani za Plíška nevytvořili ani za pět utkání. Líbila se mi naše agresivita. S tímhle přístupem se proti nám nebude hrát nikomu dobře. Stopeři Boleslavi Rolko a Johana dostali naloženo jak se patří," všimnul si příznivec, který na fóru Sklari.cz vystupuje pod přezdívkou NIN. Bulina, další fanouškek Teplic, který pravidelně na zmíněné fórum přispívá, rozebral výkony jednotlivců. „Viděl jsem poprvý slovenského obránce Chovance. Vypadal dobře, umí centr, rychlostně nezaostává, nebojí se hrát. Matula byl hodně vidět. Dozadu byl jistej a pouštěl se i do útoku. Čajič bohužel neumí dát gól a i ten post, na kterým hrál, pro něj není to pravý ořechový."

Z kádru Mladé Boleslavi tepličtí fandové nejvíce diskutovali o exteplickém Jakubu Marešovi. „Podle mě 3 body pro Teplice zajistilo Marešovo zbytněné ego. Před penaltou jsem říkal kolegovi 2 důvod, proč Marš nedá gól. Zaprvé přemotivovanost, zadruhé Grigarova znalost střelce. Mareš asi neví, že brankáři na bývalé spoluhráče mají sloní paměť," zastavil se u penaltového momentu Petřík2.

V hledišti byla skvělá atmosféra

Deník Sport, který už druhým rokem pořádá Ligu fanoušků, udělil teplickým divákům za povzbuzování při zápase s Boleslaví devítku, což je druhá nejlepší možná známka. Atmosféra na Stínadlech byla zvláště ve druhé půli opravdu výtečná. Do hlediště dorazila pětitisícová návštěva, to na úvod sezony není na teplické poměry špatné číslo. Nejhlasitěji povzbuzoval žlutomodré fotbalisty sektor 34, v němž sídlí Oficiální fanklub FK Teplice. Ten zaujal i pěknou choreografií. Také sektor 15 se snažil nezůstávat pozadu. Odměnou všem divákům byl po zápase potlesk hráčů a také uznání trenéra Přerosta. „S fanoušky jsme vytvořili jednu partu," liboval si. „Diváci nám pomohli," doplnil ho brankář Grigar. „Já bych chtěl divákům moc poděkovat, byli fantastičtí a mají velkou zásluhu na naší výhře," uzavřel střelec jediné branky Aidin Mahmutovič.