Tepličtí totiž podali v Olomouci velmi dobrý výkon, jedinou pihou na kráse byla celá řada promarněných šancí. „Umřeli jsme na střeleckou nemohoucnost. Naopak jsme si dali polovlastní gól. Těžko se to kouše. Kluci ale podali perfektní kolektivní výkon,“ smeknul na diskusním fóru sklari.cz pověstný klobouk uživatel skrývající se pod přezdívkou Kozel. „Hra byla asi nejlepší v celé sezoně. Jezdilo se po zadku, jen škoda těch šancí. Myslím, že to je věc, na které se dá zapracovat,“ přidal se ke Kozlovi fanoušek, kterého halí nick Lyg6he.

To, že Teplice na Hané sklízeli ovace, potvrzují i slova Addaxe, jednoho z účastníků zájezdu Fan klubu FK Teplice. „Po utkání jsme postávali před stadionem, abychom aplaudovali našim hráčům za předvedený fotbal. Podařilo se nám odchytit k fotografování i olomouckého Marka Heinze. Ocenil náš výkon a dokonce řekl, že jsme měli vyhrát,“ prozrazuje.

Ne vše ale bylo podle fanoušků růžové. Kromě již zmiňovaného zahazování „tutovek“, vytknuli příznivci žlutomodrým i jiné věci. „Potřebujeme tým doplnit o skutečné technicky vybavené fotbalisty. Některým navíc chybí fyzička. Například Kerič. Kdyby měl síly, tak se muselo vyhrát,“ všiml si Alda, že útočník Sparty, který je v Teplicích do konce podzimu na hostování, není v té nejlepší kondici. „Nebude moc týmů, které Olomouc takto přehrají,“ dodal Alda jedním dechem. HelFTK dokonce napsal: „Nebojím se říct, že nás v této sezoně Evropa nemine. Ať už z ligy, nebo z poháru.“