„Máma by nadávala,“ citoval list čtyřiadvacetiletého bývalého reprezentanta, o nějž izraelský účastník základní skupiny Evropské ligy velmi stál.

Frankfurt dokonce už přijal nabídku Hapoelu a čekal jen na hráčovo vyjádření. Fenin se však nakonec rozhodl zůstat v Německu a přestoupil do týmu přímého konkurenta Eintrachtu v boji o postup do bundesligy.

Podle deníku Bild zaplatila Chotěbuz za Fenina 200.000 eur (4,8 milionu korun). V prosinci 2007 přitom šestnáctinásobný reprezentant přišel do Frankfurtu z Teplic za zhruba 3,5 milionu eur (dnes asi 84 milionů korun).

Eintracht se netajil touhou se Fenina zbavit, neboť po nepřesvědčivých výkonech v posledních sezonách pro něj neviděl v mužstvu sportovní budoucnost. Místo něj před uzávěrkou letního přestupního termínu získal do útoku Mohamadoua Idrissoua z Mönchengladbachu a Roba Frienda z Herthy Berlín.

Ve Frankfurtu měl Fenin smlouvu do konce sezony. Po famózním nástupu v novém dresu, kdy hned v prvních dvou zápasech zaznamenal čtyři góly, však v následujících 87 duelech skóroval jen desetkrát a postupně ze sestavy Eintrachtu vypadl. V novém ročníku už odehrál jen několik minut a trenér Armin Veh ho kvůli slabým výkonům vyřadil z mužstva.