Fotbalista Martin Fenin si splnil další ze svých dětských snů. Útočník Eintrachtu Frankfurt si „zatančil“ s bílým baletem, jinými slovy zahrál si proti Realu Madrid. Exteplický 21letý mladík naskočil do druhého poločasu a byl u remízy 1:1.

„Byla to nádhera dívat se, jak nás motaj,“ smál se po utkání Fenin. „Každý bych chtěl dát gól Realu, ale jsem rád, že jsem si mohl zahrát a neprohráli jsme,“ píše na svých webových stránkách.

Fenin zažil konfrontaci se světovými superstars, které do teď mohl sledovat jen u televize. „Jsou to výjimeční hráči, ale když to člověk zažije ze hřišti, tak už to nejsou takové hvězdy z televize, na které si nemůže sáhnout.“

Už před zápasem se těšil na výměnu dresů. Fenin toužil po triku svého obdivovatele Raúla. „Jenže jeho dres chtěli všichni, nakonec ho vyměnil náš stoper. Mrzí mě to, ale Salgado toho taky dost dokázal a je to cenný suvenýr.“

Fenin teď věří, že se v ligové premiéře s Herthou Berlín objeví od úvodní minuty a taky se dodatečně dostane do reprezentační nominace pro utkání s Anglií.