Teplice porazily vposledním domácím zápase podzimní části prvoligové sezony nováčka Bohemians 2:0. Domácí skóre otevřeli již po 43vteřinách. Útočník Mareš proběhl po levé straně a po jeho průniku přes dva obránce se na malém vápně nejlépe orientoval středopolař Štohanzl, jenž skluzem dorazil míč do prázdné branky.Stříbrný medailista zmistrovství světa do 20let dostal na hrotu útoku šanci místo teplického kanonýra Fenina, jenž měl stop za čtyři žluté karty, a za důvěru se trenérovi Radovi odvděčil. Sám totiž přidal v8.minutě druhý gól. Po rychlé akci překonal brankáře hostů Sňozíka. „Jsem hlavně rád za šanci. Škoda, že jsem nevyužil další šanci,“ řekl JakubMareš.„Přijeli jsme jako zájezdní jedenáctka. Stále děláme ty samé chyby,“ zlobil se hostující brankář Radek Sňozík.
Domácí skóre otevřeli již po 43vteřinách. Útočník Mareš proběhl po levé straně a po jeho průniku přes dva obránce se na malém vápně nejlépe orientoval středopolař Štohanzl, jenž skluzem dorazil míč do prázdné branky.

Stříbrný medailista zmistrovství světa do 20let dostal na hrotu útoku šanci místo teplického kanonýra Fenina, jenž měl stop za čtyři žluté karty, a za důvěru se trenérovi Radovi odvděčil. Sám totiž přidal v8.minutě druhý gól. Po rychlé akci překonal brankáře hostů Sňozíka. „Jsem hlavně rád za šanci. Škoda, že jsem nevyužil další šanci,“ řekl JakubMareš.

„Přijeli jsme jako zájezdní jedenáctka. Stále děláme ty samé chyby,“ zlobil se hostující brankář Radek Sňozík.

Tepličtí drží doma neporazitelnost. „Je to příjemné,“ uvedl teplický gólman Martin Slavík.

Trenér vítězného týmu Petr Rada byl na pozápasové tiskové konferenci spokojený. „Konečně se nám povedl začátek utkání. Soupeř neměl co ztratit. Jakub Mareš tentokrát rozhodl, byl velmi aktivní, dal gól na další přihrál,“ chválil teplický kouč.

Teplice– Bohemians 2:0

Poločas: 2:0

Branky: 1.Štohanzl, 8.Mareš. Rozhodčí: Adam– Filípek, Urban. ŽK: Rosa, Gašparík– Růžička, Kunášek, Slezák. Diváci:3680.

Teplice: Slavík 3– Kaufman 3, Lukáš 3, Klein 3, Rosa 3– Štohanzl 2, Doležal 2, Sabou 3, Verbíř 3 (49. Gašparík 3)– Mareš 2 (63. Ljevakovič), Smíšek2.

Bohemians: Sňozík 3– Marek 3, Růžička 3 (25. Bartek 2), Rada 3, Šmarda 3– Kunášek 3 (62. Škoda 3 ), Nikl 3, Slezák 3 (68. Bálek 3), Hašek 2, Morávek 2– Ordoš3.

Pět vět: Stínadla jsou na fotbalové mapě stále nedobytnou tvrzí. Tepličtí hráči na nich vpodzimní části sezony vyhráli isedmý zápas a díky domácí neporazitelnosti se katapultovali na druhé místo prvoligové tabulky. V15.kole porazili nováčka Bohemians 2:0, přičemž rozhodující dvoubrankový rozdíl si vytvořili už během úvodních osmiminut.

Tepličtí skóre otevřeli již po 43vteřinách.

Útočník Mareš proběhl po levé straně a po jeho průniku přes dva obránce se na malém vápně nejlépe orientoval středopolař Štohanzl, jenž skluzem dorazil míč do prázdné branky.

Stříbrný medailista zmistrovství světa do 20let dostal na hrotu útoku šanci místo teplického kanonýra Fenina, jenž měl stop za čtyři žluté karty, a za důvěru se trenérovi Radovi odvděčil. Sám totiž přidal v8.minutě druhý gól. Po rychlé akci překonal brankáře hostů Sňozíka.