Česká fotbalová liga – 29. kolo: Krč-Varnsdorf 1:3 (, Vyšehrad-Písek 0:0, České Budějovice B-Jablonec B 3:0 (2:0), Letohrad-Vlašim 0:4 (0:1), Karl. Vary-Náchod-Deštné 4:0 (2:0), Sezimovo Ústí-Slavia Praha B 3:0 (0:0), Plzeň B-Hlavice 1:2 (0:2). Králův Dvůr-Liberec B 2:1 (1:1), Viktoria Žižkov B-Mladá Boleslav B 6:2 (1:2).

 1. Vlašim⋌ 31 23  ­5  3 59:14 74

 2. Písek⋌ 31 19  ­7  5 49:29 64

 3. Sparta Krč⋌ 31 13 12­  6 40:29 51

 4. Žižkov B⋌ 31 13  7 1­1 40:33 46

 5. Slavia B⋌ 30 13  7 1­0 29:24 46

 6. Plzeň B⋌ 31 12  7 1­2 39:36 43

 7. K. Vary⋌ 31 12  6­ 13 37:36 42

 8. Sez. Ústí⋌ 31 12  5­ 14 35:42 41

 9. Hlavice⋌ 31 12  5­ 14 35:47 41

10. České B. B⋌ 31 10 10 1­1 41:37 40

11. Ml. Bol. B⋌ 31 10  9 1­2 45:40 39

12. Varnsdorf⋌ 31  9 11 ­11 38:36 38

13. Vyšehrad⋌ 31  7 1­4 10 36:41 35

14. Král. Dvůr⋌ 30  9  ­7 14 39:55 34

15. Liberec B⋌ 31  9  6 1­6 39:51 33

16. Jablon. B⋌ 31  9  6 1­6 35:50 33

17. Nách./Deš­.⋌ 31  9  6 16 36:59 33

18. Letohrad⋌ 31  7 1­0 14 33:46 31

Divize B – 27. kolo: Chodov-Chomutov 1:0, Litvínov-Blšany 0:2, Kladno B-Most B 1:3, Česká Lípa – Brozany 2:1, Čelákovice-Nový Bor 2:0, ŘEZUZ Děčín-Toužim 1:1, Jirny-Teplice B 3:1, Rakovník-Český Brod 3:1.

 1. Česká Lípa⋌ 27 21 3 ­ 3 50:22 66

 2. Jirny⋌ 27 21 2 ­ 4 77:37 65

 3. Chomutov⋌ 27 15 5­  7 59:28 50

 4. ŘEZ Děčín⋌ 27 13 5­  9 51:44 44

5. Teplice B⋌ 27 13 4 10­ 58:38 43

 6. Čelákovice⋌ 27 12 5 ­10 48:33 41

 7. Český Brod⋌ 27 11 8­  8 37:32 41

 8. Brozany⋌ 27 12 0 ­15 42:41 36

 9. Litvínov⋌ 27 11 3­ 13 40:42 36

10. Rakovník⋌ 27 11 3­ 13 39:55 36

11. Most B⋌ 27 10 4 13­ 44:42 34

12. Chodov⋌ 27  9 5­ 13 26:43 32

13. Kladno B⋌ 27  8 7 12­ 30:39 31

14. Blšany⋌ 27  9 3 ­15 38:60 30

15. Toužim⋌ 27  4 5­ 18 26:80 17

16. Nový Bor⋌ 27  3 4 ­20 29:58 13

Krajský přebor – 27. kolo: Žatec-LoKo Chomutov 6:0, Proboštov-Roudnice 1:1, Střekov-Bezděkov 3:0, Oldřichov-Vilémov odloženo pro nezpůsobilý terén, nahrádní termín 10. 6. Modrá-Litvínov B 2:0, Štětí-Souš 3:2, Tatran Kadaň-Bílina 4:0, Neštěmice-Litoměřice 2:1.

 1. Vilémov⋌ 26 22 0­  4 71:22 66

 2. Neštěmice⋌ 27 18 4 ­ 5 75:34 58

 3. L. Chomut.⋌ 27 13 8  ­6 43:37 47

 4. Žatec⋌ 27 14 3­ 10 71:56 45

5. Proboštov⋌ 27 13 4­ 10 54:45 43

 6. Tn Kadaň⋌ 27 13 3­ 11 47:41 42

 7. Roudnice⋌ 27 12 6 ­ 9 39:40 42

 8. Modrá⋌ 27 11 4­ 12 42:47 37

 9. Bezděkov⋌ 27 11 4­ 12 47:54 37

10. Střekov⋌ 27 10 4­ 13 44:56 34

11. Bílina⋌ 27 10 3 ­14 32:50 33

12. Souš⋌ 27  9 4 1­4 62:64 31

13. Štětí⋌ 27  7 7 ­13 36:52 28

14. Litoměřice⋌ 27  7 5 ­15 36:50 26

15. Litvínov B⋌ 27  6 6 15­ 31:55 24

16. Oldřichov⋌ 26 ­ 6 1 19 38:65 19

1.A třída sk. A – 23. kolo: České Kopisty-Lovosice 1:6, Milešov-Junior Děčín 4:3, Jílové-Libouchec 3:0, Modlany-Česká Kamenice 4:1, Velké Březno-Přestanov 3:2, Rumburk-Šluknov 1:0, Soběchleby-Krupka 1:2.

 1. Lovosice⋌ 23 21 1 ­ 1 71:16 64

2. Krupka⋌ 23 19 1 ­ 3 56:22 58

 3. Milešov⋌ 23 13 6­  4 52:30 45

 4. Jílové⋌ 23 13 5 ­ 5 47:33 44

5. Modlany⋌ 23 11 7 ­ 5 58:32 40

 6. Přestanov⋌ 23 10 3­ 10 40:34 33

 7. Č. Kopisty⋌ 23  8 3 ­12 50:56 27

 8. Jun. Děčín⋌ 23  8 1­ 14 44:57 25

9. Soběchleby⋌ 23  7 3 ­13 38:35 24

10. Libouchec⋌ 23  5 ­7 11 24:48 22

11. Šluknov⋌ 23  5 5­ 13 23:42 20

12. Rumburk⋌ 23  5 5 1­3 26:60 20

13. V. Březno⋌ 23  5 3 ­15 34:61 18

14. Č. Kamen.⋌ 23  5 2 1­6 27:64 17

1. A třída skupina B – 23. kolo: Postoloprty-Duchcov 1:2, Horní Jiřetín-Ledvice 2:0, Tuchořice-Ervěnice 1:2, Dobroměřice-Domoušice 4:3, Březno-Louny 0:2, Spořice-Slovan Jirkov 5:1, L. Chomutov B-SK Kopisty 1:0.

 1. Louny⋌ 23 15 5 ­ 3 63:20  50

 2. H. Jiřetín⋌ 23 15 4­  4 46:22  49

 3. Dobrom.⋌ 23 13 7  ­3 65:35  46

 4. Spořice⋌ 23 14 2 ­ 7 50:32  44

5. Ledvice⋌ 23 11 4 ­ 8 47:30  37

6. Duchcov⋌ 2­3 11 3  9 44:41  36

 7. L.Chom.B⋌ 23  9 6 ­ 8 36:34  33

 8. Postolop.⋌ 23  8 7  ­8 40:32  31

 9. SK Kopisty⋌ 23  7 7 ­ 9 52:49  28

10. Ervěnice⋌ 23  8 3 ­12 34:54  27

11. Březno⋌ 23  6 8 ­ 9 34:29  26

12. Domouš.⋌ 23  4 7 1­2 34:57  19

13. Tuchořice⋌ 23  5 2 ­16 26:54  17

14. Sn Jirkov⋌ 23  2 1­ 20 19:101  7

1.B třída sk. A – 23. kolo: Františkov-Březiny 1:6, Mojžíř-Chabařovice 2:1, Trmice-Chuderov 3:0, Liběšice-Chlumec 2:1, Svádov-Úštěk 6:0, Heřmanov-Povrly 2:5, Union Děčín-Vaňov 0:1.

 1. Březiny⋌ 23 17 2 ­ 4 59:28 53

 2. Mojžíř⋌ 22 14 7­  1 43:19 49

 3. Chabařov.⋌ 23 11 6  ­6 38:32 39

 4. Svádov⋌ 23 11 5­  7 59:32 38

 5. Povrly⋌ 23 11 ­4  8 37:28 37

 6. Chlumec⋌ 23  9 6­  8 46:38 33

 7. Chuderov⋌ 23  9 4­ 10 49:44 31

 8. Trmice⋌ 23  9 3 ­11 48:41 30

 9. Vaňov⋌ 23  5 9­  9 26:38 24

10. Un. Děčín⋌ 23  7 3­ 13 27:44 24

11. Liběšice⋌ 23  7 3 ­13 35:56 24

12. Heřmanov⋌ 23  7 3­ 13 47:73 24

13. Úštěk⋌ 23  5 7­ 11 36:49 22

14. Františkov⋌ 22  5 4­ 13 34:62 19

1.B třída sk. B – 23. kolo: Pokratice-Dubí 5:1, Libotenice-Ohníč 5:3, Křešice-Obrnice 3:1, Srbice-Hrobce 2:1, Trnovany-Černiv 4:2, Straškov-Mšené-lázně 3:1, Modlany B-Rovné 3:0.

 1. Pokratice⋌ 23 16 3 ­ 4 61:30 51

 2. Křešice⋌ 23 14 3 ­ 6 55:28 45

 3. Libotenice⋌ 23 13 3 ­ 7 57:50 42

 4. Hrobce⋌ 23 12 4 ­ 7 50:32 40

 5. Straškov⋌ 23 11 6­  6 67:35 39

 6. Rovné⋌ 23 11 4 ­ 8 41:35 37

 7. Obrnice⋌ 23 10 4 ­ 9 39:45 34

8. Trnovany⋌ 23  9 4 ­10 47:46 31

9. Modlany B⋌ 23  9 4 10­ 45:85 31

10. Srbice⋌ 23  9 3 ­11 53:55 30

11. Dubí⋌ 23  7 5 ­11 51:65 26

12. Mšené-láz.⋌ 23  7 4 1­2 51:53 25

13. Černiv⋌ 23  8 1­ 14 40:48 25

14. Ohníč⋌ 23  0 2­ 21 24:74  2

1.B třída sk. C – 23. kolo: Meziboří-Klášterec 0:2, Málkov-H. Jiřetín B 1:1, Strupčice-Černovice 2:3, Podbořany-Havraň 3:1, Bř. Chomutov-Černčice 1:0, Louny B-Žatec B 4:1, Souš B-Lenešice 3:2.

 1. Klášterec⋌ 23 17 2­  4 61:31 53

 2. Strupčice⋌ 23 16 2 ­ 5 60:25 50

 3. Podbořany⋌ 23 14 4 ­ 5 60:30 46

 4. Havraň⋌ 23 12 ­4  7 36:23 40

 5. Žatec B⋌ 23 12 3  8­ 60:42 39

 6. Souš B⋌ 23  9 7  7­ 46:49 34

 7. Lenešice⋌ 23 10 2 ­11 45:62 32

 8. Černovice⋌ 23  8 5 ­10 44:46 29

 9. Bř. Chom.⋌ 23  7 4 1­2 32:49 25

10. H.Jiřetín­B⋌ 23  6 7 10 26:44 25

11. Louny B⋌ 23  7 3 13­ 29:47 24

12. Černčice⋌ 23  6 4 ­13 27:40 22

13. Meziboří⋌ 23  4 7 ­12 35:50 19

14. Málkov⋌ 23  5 2­ 16 28:51 17