„Pokratice doma body nikomu jen tak dávat nebudou. Jejich hřiště a fanatičtí fandové dokáží z hráčů vyždímat maximum,“ říkají hosté na svém webu.

Tvrdí, že od první minuty se bojovalo o každý metr hřiště. „Domácí byli v tomto směru o krok před námi. Ve 25. minutě se dostali do vedení. Po přestávce trenér Kuzár posílil střed zálohy výborně hrajícím Bikárem, který svou bojovností na domácí platil, a do útoku nasadil dalšího bojovníka Štípka. To se ukázalo jako výborný tah, protože od první minuty druhého poločasu jsme byli jasně lepší už ve 47. vyrovnali. Po trestném kopu Altmana se hlavou trefil asi náš nejlepší hráč Kuričaj," píše se na webu Krupky.

V 65. trefil Bikár břevno, vzápětí se ocitl sám před domácím brankářem Štípek. Nedokázal ho překonat. To se podařilo z trestného kopu Pinďákovi. Rozhodčí branku neuznal.

„Prý jsme prý měli čekat na jeho pokyn. Domácí se z tlaku vymanili a před koncem utkání začali hrozit. Po jednom závaru v 89. minutě mohli strhnout vedení na svou stranu. Překonaného gólmana zastoupil na brankové čáře Bartůněk. Závěrem si nemůžeme odpustit poznámku. S tak nepřátelskou atmosférou vůči nám se snad už jinde nemůžeme setkat. Co se dělo v Pokraticích, nemá s fotbalem nic společného. Od první minuty utkání jsme byli vulgárně uráženi nejen diváky, ale i hráči a zejména hráčskou lavičkou. Takové chování se přeneslo i na hřiště. Domácí funkcionáři pro jistotu museli zavolat ke konci utkání i policii, protože se začali obávat, že by vše přerostlo až v inzultace. Naštěstí se situace po skončení utkání urovnala, emoce opadly. Všichni museli uznat, že to byla zasloužená remíza,“ končí informace z Pokratic.