Nicméně ve středu večer poslal na Stínadla varovnou vizitku. V Poháru ČMFS vyřadil Mladou Boleslav. „Zápas v Teplicích stavím podstatně výš než středeční utkání s Mladou Boleslaví. Jedeme na Stínadla hrát s maximální vážností a zodpovědností. Prioritou je záchrana v lize,“ říká zlínský trenér Pavel Hoftych, ale dodává, že v sestavě lze čekat velké změny. Žluté karty vyřazují trojici obránců Švach, Penner, Janíček, další svěřence nepustí do hry zranění. Klubová anketa FC Tescoma Jihomoravanům věří. Výhru v Teplicích tipuje 60% respondentů, pouze 16% počítá s porážkou. Zbytek vsadil na remízu.
Také domácí nejsou bez problémů se zdravotním stavem kádru a tresty. Zraněn je brankář Slavík, v pořádku stále není Valenta, dva zápasy stop inkasoval obránce Lukáš. V podzimní utkání FK Teplice ve Zlíně zvítězil 4:1.
Premiéru ve funkci vedoucího mužstva absolvoval v Mladé Boleslavi někdejší záložník žlutomodrých a mistr ligy v dresu Vítkovic Jiří Šourek. Na tomto postu se dnes poprvé představí doma.