Na desetidenní soustředění v přímořském letovisku Antalya odcestovalo šestadvacet vyvolených hráčů. Do letadla nastoupili i navrátilci z hostování Veverka se Zoubelem či zranění Mareš s Rosou. „Přidává se k nám uzdravený Šollar a odcestuje také Pechatý, což jsou mladí hráči z našich zdrojů,“ upřesnil kouč. „Pohyb v kádru směrem dovnitř, ale i ven ještě není uzavřen,“ upozornil.

Momentálně nejúspěšnější trenér na tuzemské scéně uvedl na stránkách efotbal.cz, že stávající kádr je vyvážený a že starosti má pouze v obraně.

„V ostatních řadách se nám podařilo kádr doplnit o mladé hráče i o ty, kteří jsou s naším klubem nějak spjati. V obranných řadách ale ještě hledáme jednoho hráče, který by nám zesílil celou obranu. Muselo by se ovšem jednat o kvalitního hráče, který je schopný ihned odehrát ligové utkání,“ má jasno Plíšek.

Tepličtí v následujících deseti dnech vymění Stínadla za hotel Titanic, stejně jako loni. Ze základny budou vyjíždět k zápasům s Hiroshimou, FC Vaslui, Dinamem Záhřeb a Litexem Loveč. „Čekají nás čtyři zápasy s velmi kvalitními soupeři. Chceme, aby nás ta mužstva hodně prověřila.“ Kromě utkání čekají na fotbalisty každý den dvoufázové tréninky a nacvičování fotbalových automatizmů. „A samozřejmě také pořádná regenerace,“ dodal Plíšek