Česká fotbalová liga – 5. kolo: Sezimovo Ústí – Písek 2:2 (1:1), Vltavín – Slavia Praha B 1:0 (0:0), Karlovy Vary – České Budějovice B 1:1 (0:0), Ovčáry – Viktoria Plzeň B 1:1 (0:0), Vyšehrad – Jablonec B 0:2 (0:1), Česká Lípa – Hlavice 2:1 (2:0), Králův Dvůr – Liberec B 2:1 (1:0), Varnsdorf – Mladá Boleslav B 3:1 (1:1). Viktoria Žižkov B – Motorlet Praha 3:1 (1:0).

 1. Varnsdorf⋌ 5 4 0 1 1­2:4  12

 2. Hlavice⋌ 5 3 1 1 ­12:6  10

 3. Česká Lípa⋌ 5 3 1 1 ­ 7:5  10

 4. Ovčáry⋌ 5 2 3 0 ­10:5   9

 5. Písek⋌ 5 2 3 0­ 10:7   9

 6. Král. Dvůr⋌ 5 2 2 1­  9:8   8

    K. Vary⋌ 5 2 2 1 ­ 9:8   8

 8. Sez. Ústí⋌ 5 2 2 1 ­ 6:5   8

 9. Vltavín⋌ 5 2 1 2­  4:6   7

10. Plzeň B⋌ 5 1 3 1  6:5   6

11. Jablonec B⋌ 5 2 0 3 10:11  6

12. Žižkov B⋌ 5 2 0 3  9:13  6

13. Ml. Bol. B⋌ 5 1 2 2  6:7   5

    České B. B⋌ 5 1 2 2  6:7   5

15. Slavia B⋌ 5 1 1 3  3:5   4

16. Motorlet ⋌ 5 1 1 3  7:10  4

17. Vyšehrad⋌ 5 1 0 4­  4:12  3

18. Liberec B⋌ 5 0 2 3  6:12  2

Divize B – 5. kolo: Český Brod – Admira Praha 2:1 (1:0), Př. Kopanina – Vilémov 1:0 (1:0), Teplice B – Chodov 2:1 (1:1). Litvínov – Most B 0:4 (0:2). Brozany – Chomutov 4:2 (1:2). Rakovník – Sokolov B 1:0 (0:0), Jirny – Čelákovice 4:1 (1:0), ŘEZUZ Děčín -Kladno B 2:0 (1:0).

 1. Jirny⋌ 5 5 0 0 ­15:1  15

 2. Český Brod⋌ 5 4 0 1­  8:4  12

3. Teplice B⋌ 5 3 1 1 12:6  10

 4. Most B⋌ 5 3 0 2  9:6   9

 5. Chomutov⋌ 5 2 1 2­ 11:9   7

 6. Brozany⋌ 5 2 1 2 ­ 9:7   7

    Admira Pra⋌ 5 2 1 2 ­ 9:7   7

 8. Sokolov B⋌ 5 2 1 2  6:7   7

 9. P.Kopanina⋌ 5 2 1 2 ­ 4:5   7

10. Čelákovice⋌ 5 2 1 2 ­ 4:7   7

11. Litvínov⋌ 5 2 0 3­  7:10  6

12. ŘEZ Děčín⋌ 5 2 0 3­  7:13  6

13. Kladno B⋌ 5 1 1 3  4:8   4

14. Vilémov⋌ 5 1 1 3­  3:7   4

15. Rakovník⋌ 5 1 1 3­  2:6   4

16. Chodov⋌ 5 1 0 4­  4:11  3

Krajský přebor – 5. kolo: Souš – Štětí 4:2 (3:0). Lovosice – Tatran Kadaň 1:0 (0:0). Proboštov – Bezděkov 6:0 (3:0). Střekov – Roudnice n.L 2:4 (1:1). Horní Jiřetín – Litoměřice 1:1 (1:1). Blšany – Bílina 4:0 (1:0). LoKo Chomutov – Neštěmice 3:2 (1:1). Modrá – Žatec 1:1 (1:1).

 1. Roudnice ⋌ 5 4 1 0 21:7  13

 2. Modrá⋌ 5 4 1 0­ 11:4  13

 3. Neštěmice⋌ 5 4 0 1 ­19:8  12

4. Proboštov⋌ 5 3 0 2­ 12:9   9

 5. Žatec⋌ 5 2 2 1­ 13:7   8

 6. Souš⋌ 5 2 2 1 1­0:8   8

 7. H. Jiřetín⋌ 5 2 2 1­  7:5   8

 8. Lovosice⋌ 5 2 1 2 ­ 4:5   7

 9. L. Chomut.⋌ 5 2 1 2  ­9:11  7

10. Blšany⋌ 5 2 0 3 ­13:11  6

11. Tn Kadaň⋌ 5 2 0 3­  7:9   6

12. Bílina⋌ 5 1 1 3 ­ 3:10  4

13. Střekov⋌ 5 1 1 3­  8:16  4

14. Bezděkov⋌ 5 1 1 3­  6:16  4

15. Litoměřice⋌ 5 0 3 2 ­ 3:5   3

16. Štětí⋌ 5 0 0 5 ­ 4:19  0

I. A třída skupina A – 3. kolo: Jílové – České Kopisty 4:2 (1:1). Velké Březno – Junior Děčín 2:3 (2:2). Přestanov – Pokratice 2:2 (1:1). . Libouchec – Modlany 2:4 (1:1). Milešov – Soběchleby 3:0 (0:0). Šluknov – Rumburk 3:1 (0:0). Mojžíř – Krupka 1:2 (0:1).

1. Krupka⋌ 3 3 0 0 ­9:3  9

2. Modlany⋌ 3 2 1 0 ­9:6  7

 3. Pokratice⋌ 3 1 2 0 ­8:5  5

 4. Jílové⋌ 3 1 2 0 ­6:4  5

 5. Jun. Děčín⋌ 3 1 2 0­ 4:3  5

 6. Přestanov⋌ 3 1 1 1­ 6:6  4

 7. Č. Kopisty⋌ 3 1 1 1 ­5:5  4

 8. Libouchec⋌ 3 1 1 ­1 6:7  4

 9. Milešov⋌ 3 1 0 2­ 5:5  3

10. Rumburk⋌ 3 1 0 2 4­:5  3

11. Mojžíř⋌ 3 1 0 2­ 3:5  3

12. Šluknov⋌ 3 1 0 2­ 3:6  3

13. V. Březno⋌ 3 0 1 2 ­7:11 1

14. Soběchleby⋌ 3 0 1 2 ­4:8  1

I. A třída sk. B – 3. kolo: Ervěnice – SK Kopisty 3:3 (2:2). Březno – Postoloprty 3:0 (0:0). Domoušice – Duchcov 2:1 (1:1). Ledvice – L. Chomutov B 3:0 (0:0). Oldřichov – Strupčice 3:1 (2:0). Klášterec – Dobroměřice 3:2 (1:0). Louny – Spořice 1:3 (1:2).

 1. Klášterec⋌ 3 3 0 0­ 6:3  9

 2. Ledvice⋌ 3 2 1 0 ­6:0  7

 3. Ervěnice⋌ 3 2 1 0 ­7:5  7

 4. Domoušice⋌ 3 2 0 1 ­8:3  6

 5. Březno⋌ 3 2 0 1 ­9:6  6

 6. Spořice⋌ 3 2 0 1 ­8:7  6

7. Oldřichov⋌ 3 2­ 0 1 6:6  6

 8. Strupčice⋌ 3 1 1 1 ­4:4  4

 9. Louny⋌ 3 1 0 2 ­6:6  3

10. Duchcov⋌ 3­ 1 0 2 5:5  3

11. Dobroměř.⋌ 3 1 0 2 7­:8  3

12. SK Kopisty⋌ 3 0 1 2 ­5:7  1

13. Postoloprty⋌ 3 0 0 ­3 2:7  0

14. L.Chomut.B⋌ 3 0 0 3 ­0:12 0

I. B třída skupin A – 3. kolo: Březiny – Vaňov 4:2, Chuderov – Chabařovice 1:1, Petrovice – Heřmanov 5:2, Povrly – Svádov 2:1, MSK Benešov n./Pl. – Srbice 2:3, Chlumec – Trmice 2:2, Liběšice – Česká Kamenice 0:2.

 1. Petrovice⋌ 3 2 1 0 ­12:4  7

 2. Chlumec⋌ 3 2 1 0­  8:4  7

 3. Chabařov.⋌ 3 2 1 0  ­7:3  7

 4. Chuderov⋌ 3 2 1 0­  6:4  7

 5. Březiny⋌ 3 2 0 1 ­10:5  6

 6. Č. Kamen.⋌ 3 2 0 1  ­6:4  6

 7. Povrly⋌ 3 2 0 ­1  6:6  6

 8. Trmice⋌ 3 1 1 1 ­ 4:6  4

 9. Benešov⋌ 3 1 0 2­  9:7  3

10. Vaňov⋌ 3 1 0 2­  8:9  3

11. Srbice⋌ 3 1 0 2 ­ 7:12 3

12. Svádov⋌ 3 0 1 2­  4:6  1

13. Heřmanov⋌ 3 0 0 3­  4:12 0

14. Liběšice⋌ 3 0 0 3 ­ 3:12 0

I. B třída sk. B – 3. kolo: Rovné – Baník Osek 2:0, SK Viktoria Lom – Mšené-lázně 2:3, Roudnice n.L B – Dubí 3:1, Obrnice – Hrobce 3:3, Straškov – Trnovany 1:1., Souš B – Křešice 0:6, FK Hostomice – Libotenice 0:3.

 1. Roudnice B⋌ 3 3 0 0 16:3  9

 2. Křešice⋌ 3 2 0 1 ­12:6  6

 3. Rovné⋌ 3 2 0 1 ­ 5:2  6

 4. Souš B⋌ 3 2 0 1  7:7  6

 5. Mšené-láz.⋌ 3 2 0 1  ­5:5  6

 6. Straškov⋌ 3 1 2 0­  6:2  5

7. Trnovany⋌ 3 1 1 1 ­ 6:5  4

 8. Libotenice⋌ 3 1 1 1 ­ 4:4  4

 9. Obrnice⋌ 3 1 1 1 ­ 7:8  4

10. Hrobce⋌ 3 1 1 1 ­10:15 4

11. Dubí⋌ 3 1 0 2 ­ 8:7  3

12. Baník Osek⋌ 3 1 0 2­  5:7  3

13. Lom⋌ 3 0 0­ 3  5:15 0

14. Hostomice⋌ 3 0 0 3 ­ 2:12 0

I. B třída sk. C – 3. kolo: Žatec B – H. Jiřetín B 1:1, Podbořany – SKP Kadaň 1:1, Bř. Chomutov – Louny B 2:1, SK HAVRAN Kryry – Sokol Údlice 3:3, Černovice – Tuchořice 1:0, Havraň – Ervěnice B 5:3, Černčice -Lenešice 9:1.

 1. SKP Kadaň⋌ 3 2 1 0­ 11:2  7

 2. Kryry⋌ 3 2 1 0 ­ 9:4  7

 3. Údlice⋌ 3 2 1 0 ­ 9:5  7

 4. Havraň⋌ 3 2 0 ­1  9:6  6

 5. Bř. Chom.⋌ 3 2 0 1  ­7:4  6

 6. Černovice⋌ 3 2 0 1 ­ 5:5  6

 7. Žatec B⋌ 3 1 1 1  5:6  4

 8. H.Jiřetín­B⋌ 3 1 1 1  2:6  4

 9. Černčice⋌ 3 1 0 2 ­ 9:4  3

10. Ervěnice B⋌ 3 1 0 2  7:8  3

11. Louny B⋌ 3 1 0 2  4:5  3

12. Lenešice⋌ 3 1 0 2 ­ 5:14 3

13. Podbořany⋌ 3 0 1 2 ­ 2:8  1

14. Tuchořice⋌ 3 0 0 3 ­ 2:9  0