O tom, jak moc se dětem na zeleném pažitu líbilo, svědčí i to, že je rodiče a trenéři nemohli od míče odtrhnout. "Dvacet minut nám trvalo, než jsme je dostali z plochy," usmíval se spokojený Háša. 

Stejně jako děti si nábor užili i fotbalisté Teplic. Hlavně Jakub Mareš byl ve svém živlu. "Já nikdy nevyrostu, takže to bavilo i mě. Děti jsou bezprostřední, mají radost z každé maličkosti. To se mi líbí, sám jsem tatínek," prozradil zkušený útočník žlutomodrých. "Kuba Mareš mě svým přístupem mile překvapil," dal Háša palec nahoru. 

Přípravky má FK Teplice pod svými křídly po dlouhých letech opět od léta 2018. Jejich obnovení se setkalo s velkým zájmem.  "Obrovský přínos pro sekci přípravek byl a je přístup vedení FK Teplice, které umožnilo všem přípravkovým kategoriím trénovat přímo v areálu Stínadel, ať už na vedlejším hřišti, Mexiku, v zimním období na nové umělé trávě. Některé tréninky dokonce proběhly na ploše hlavního stadionu," informuje Petr Háša. 

Toho v případě zájmu lze kontaktovat pro přihlášení dětí do FK Teplice na telefonním čísle 777 858 881 nebo na mailu petr.hasa6@seznam.cz.