Novosedličtí by v nové sezoně měli hrát I. B třídu, měření sil s Dobkovicemi pro ně mělo být jakýmsi lakmusovým papírkem způsobilosti pro vyšší soutěž.

První poločas se ale celku trenéra Dušana Tesaříka vůbec nepovedl, prohrál ho 0:3. Po obrátce se dvakrát trefil Daniel Vorel, který si covidovou pauzu zpestřil několika tréninky s béčkem FK Teplice, hosté ale z brejku nabyli dvoubrankový náskok.

Střelecky velmi dobře disponovaný Daniel Vorel snížil na rozdíl jednoho gólu, vyrovnání se ale Novosedlice už nedočkaly. Na vině je podle nich sudí Umon, který střetnutí ukončil o deset minut dříve.

FK Novosedlice - SK Dobkovice 3:4 (0:3)
Branky Novosedlic: 3. D. Vorel.
Novosedlice: Müller - M. Hendrych, Karlík, J. Vorel, M. Vobecký - J. Vobecký, M. Vorel, Mayerhofer, Vovesný - D. Hendrych, D. Vorel, Kamínek, Látal, Louda.