Osek i Hrobce měli problémy se sestavou. První poločas vyšel lépe Baníku. Nejprve se trefil netradičně Foff, druhý gól přidal po zmatku před brankou Hrobců Děkan. Mužstvo z Litoměřicka se ve druhé půli zlepšilo, na více než jednu branku v síti Oseka to ale nestačilo.

7. kolo turnaje svědčilo i Hrobu. S v tabulce posledním Hájem si poradilo hladce 4:0. V prvním poločase ale Háj držel krok, výsledek byl o přestávce bezbrankový. Druhá půle ale patřila Hrobu, projevila se větší síla kádru a také lepší fyzička. Za Háj nastoupil i hrající kouč Stanislav Kubásek starší, který prohlásil, že to má blíž do důchodu, než z půlky hřiště k bráně soupeře.

Na góly nejbohatší bylo utkání 1. FC Dubí Srbice. Sokol vyhrál 5:2, hattrick dal Konečný. Dubí vedlo, srbický kanonýr se ale postaral o obrat. Přestože dala opora srbické ofenzivy tři góly, patrně nejlepším hráčem byl na hřišti jeho spoluhráč Mišák.

V dalším víkendovém zápase zdolaly Litoměřice B Chlumec 2:1. Chlumec doplatil na pálení šancí, Litoměřice B naopak vytěžily z minima maximum. Domoušice si poradily s Milešovem 2:1 a jsou v tabulce druhé. Stále tak můžou pomýšlet na celkový triumf.

Výsledky 7. kola Marius Pedersen Cupu:

Hrob - Háj 4:0 (0:0). Branky: Ferko 2, Kálal, Mareš. Rozhodčí: Mráz. Hrobce - Osek 1:2 (0:2). Branky: P. Bartůněk Foff, Děkan. Rozhodčí: Karrmann st. Dubí - Srbice 2:5 (2:3). Branky: Ondráček, Procházka Konečný 3, Kopta, Mišák. Rozhodčí: Harenčák. Chlumec - Litoměřice 1:2 (1:0). Branky: Schmied Muller, Břeň. Rozhodčí: Týřl. Milešov - Domoušice 1:2 (0:1). Branky: Pazdera Muller, Rameš. Tabulka: 1. Srbice 19, 2. Domoušice 12, 3. Osek 13, 4. Oldřichov 12, 5. Ledvice 10, 6. Dubí 10, 7. Hrobce 9, 8. Milešov 9, 9. Litoměřice B 8, 10. Hrob 7, 11. Chlumec 5, 12. Háj 1.