Za ideálního fotbalového počasí šli do vedení tepličtí fotbalisté, když se dokázal prosadit Verbíř. Meteor však vyrovnal a utkání spělo k remíze. „Podle mě to už od začátku bylo remízové utkání. Mrzí mě, že jsme se po vstřelené brance zatáhli. Věděli jsme, že soupeř disponuje vysokými hráči, kteří můžou být nebezpeční při standardních situacích. To se bohužel potvrdilo," okomentoval utkání trenér FK Teplice B Stanislav Hejkal. „Na konci zápasu jsme chtěli vyvinout tlak. Nebylo to ale ono, zasáhl tam aspekt střídajících hráčů. Moc se do hry nedostali. Velkou šanci měl Verbíř, ale nedal. Sportovně musím přiznat, že remíza byla zasloužená," dodal.

Jak je Hejkal čtyři kola před koncem soutěže spokojený s jarním účinkováním teplické juniorky? „Je to jako den a noc. Některé zápasy nám vycházejí dobře, hlavně při venkovních zápasech se ale neumíme vyrovnat s důrazem soupeře. Vinou nevyspělosti našich hráčů zápasy prohráváme. Podobně nevyrovnané je to i s koncovkou. Jednou jsme dali devět gólů, dvakrát pět. V některých zápasech se ale střelecky trápíme a nejsme schopni skórovat," posteskl si Hejkal.

Teplický kouč prožívá zápasy emotivně. „Neumím jen tak sedět na lavičce a nic neříkat. Někdy je to ale z mé strany takové hektičtější. Pak mě to po zápase mrzí," přiznává Hejkal, jenž do Teplic přišel na konci minulého roku. A jak mladí fotbalisté na svého kouče reagují? „Hráči jsou už na můj způsob vedení zvyklí a myslím, že to funguje."