Srbičtí hned na začátku zápasu inkasovali. Poté se snažili o vyrovnání, na výtečného gólmana Špírka si však nepřišli. Až po obrátce mužstvo kouče Pohla dokázalo výborného strážce tří milešovských tyčí překonat, a to hned čtyřikrát.

Podobný průběh mělo i utkání Ledvic s Dubím. Viktorie vedla po zaváhání jinak velmi dobrého gólmana Zachardy. Ten poté chytil penaltu Macháčkovi a dal svému týmu naději na zvrat. Dubští byli ve druhé půli lepším mužstvem a zaslouženě díky třem vstřeleným gólům vyhráli.

Až v poslední minutě se rozhodovalo o výsledku zápasu Osek Oldřichov. Baník prohrával 1:2, těsně před závěrečným hvizdem sudího Beneše ml. ale dokázal vstřelit vyrovnávající branku.

Zatím poslední místo patří v tabulce Háji. Nic na tom nezměnil ani zápas s Chlumcem, které na srbickém turnaji také bodově strádá. Háj vedl, Chlumec ale snadno srovnal. „Náš brankář daroval borcům z Chlumce gól stejně tak jako Karel Gott cédéčko hitů své největší fanynce,“ komentují webové stránky Sokola Háj kiks svého gólmana. Ve druhém poločase už na hřišti i přes snahu Háje vládl Chlumec, který nakonec zvítězil 3:1.

Hodně špatné období prožívá Hrob. Na srbickém turnaji se mu vůbec nedaří, má hodně zraněných hráčů. V první půli ale Hrobští drželi s Domoušicemi krok, o čemž svědčí i nerozhodný výsledek. Po krátké přestávce se však projevila absence hráčského materiálu a Domoušice vyhrály 4:2. Hrob hrál pouze s 11 fotbalisty, včetně kouče Egrta a nejmladšího z rodu Sedláčků, 15letého Ondřeje.

Nejvíce gólů padlo o víkendu z v utkání Litoměřice B Hrobce. Za litoměřické béčko chytal brankář Zdeněk Divecký. Ve svém brankovišti se mrskal jako kapr před popravou, svůj tým zachránil od ještě většího debaklu. Hrobce, které dirigoval stoper Řízek, vyhrály 8:2.

Výsledky 6. kola Marius Pedersen Cupu:

Ledvice - Dubí 1:3 (1:0). Branky: Horáček V. Karrmann, Brezovský, Wohlráb. Rozhodčí: Zvonař. Osek - Oldřichov 2:2 (1:1). Branky: Kraner, Štika Tomáš, Kučera. Rozhodčí: Beneš ml. Háj - Chlumec 1:3 (1:1). Branky: Martinec Česlák, Semenský, Jakubec. Rozhodčí: Tomáš Zubr. Milešov - Srbice 1:4 (1:0). Branky: Chmelař Klinkáček 2, Konečný, Záruba. Rozhodčí: Jan Zubr. Domoušice - Hrob 4:2 (1:1). Branky: Slušný 2, Muller, Neckář Fencl, Šural. Litoměřice B - Hrobce 2:8 (0:3). Branky: Novotný, Němec P. Bartůněk 2, J. Bartůněk, Fišer, Štorc, Písek, Trnka, Jakubec. Rozhodčí: Beneš ml. Tabulka: 1. Srbice 16, 2. Domoušice 14, 3. Ledvice 10, 4. Osek 10, 5. Dubí 10, 6. Hrobce 9, 7. Milešov 9, 8. Oldřichov 9, 9. Litoměřice B 5, 10. Chlumec B 5, 11. Hrob 4, 12. Háj 1.