Krupka ve vyrovnaném utkání vedla jedenáct minut před koncem 3:1, poté se ale Baníku podařilo snížit, čímž odstartoval svůj tlak. Ten navíc umocnilo tři minuty před koncem vyloučení krupského Zemana. V poslední minutě si na rohový kop naběhl do vápna brankář Slavík a hlavičkou á la Jan Koller stav srovnal. Penalty Krupce nešly, dala z nich pouze jeden gól! Emil Rilke se pokoušel o "Panenku", Slavík ale jeho pokus vystihl.

Modlany se díky výhře přiblížily definitivní záchraně soutěže. Krupka, která se pere o čelo tabulky, zaznamenala další jarní ztrátu.

TJ Krupka - SK Baník Modlany 3:4 PK (1:1). Branky: 15. Kolář, 57. Rilke, 68. Suchý - 33. Dolejška, 79. Christov, 90. Slavík. Rozhodčí: Paulus - Tykva, Hrbáček. ŽK: 2:0. ČK: 87. Zeman (K). Diváci: 150.