Na teplickém stadionu Na Stínadlech se reprezentaci vždy dařilo. V kouzlo bašty severočeské kopané doufá i ženský fotbalový tým, který se v úterý od 17.30 hodin bude prát s Isladnem o vytoužený postup na světový šampionát do Austrálie a Nového Zélandu. Družstvo Karla Rady už nemá šancí postoupit přímo, první zůstane Nizozemsko, s nímž ale Češky sehrály dvě vyrovnané partie. Druhé místo je velmi reálné, důležité ale bude v Teplicích pokořit Island, na jehož půdě reprezentace na podzim prohrála vysoko 0:4. Jednotná cena vstupného je 50 korun, permanentkáři mají vstupné zdarma. 

Češky absolvovaly před úterním zápasem několik tréninků nejen na hlavní ploše Stínadel, ale i v Proboštově. Zároveň se zúčastnily zajímavé marketignové akce, při které pobláznily malé fotbalistky Teplic. 

| Video: Youtube

Před radnicí ženskou reprezentaci přijal primátor města Teplice Hynek Hanza, hráčky se svezly populárním vláčkem Humbolt. 

“Já mám krásné vzpomínky na Teplice, odehrál jsem tu čtyři roky. Hráli jsme poháry, dařilo se nám v nich. Získali jsme i pohár, hráli jsme o druhé, třetí místo, takže to tady byly skvělé roky. Na úterní zápas se těším moc, protože je to pro nás zase obrovský svátek, výborný soupeř a doufám, že nás přijdou povzbudit diváci a budeme mít dobrou atmosféru. Hrajeme doma, v domácím prostředí, krásný stadion, takže paráda. Těším se," říká před startem důležitého duelu trenér Karel Rada, bývalý hráč Teplic.